Skocz do zawartości

Co to warte??


tomlodz

Recommended Posts

Kupiłem niedawno zestaw kolumn Eltax dicovery, przeczytałem o nich wiele niepochlebnych opini ale trafliły się tanio więc kupiłem.

Wzmacniacz stereo już posiadam do kolumn frontowych więc znalazłem takie coś na allegro i zakupiłem:

http://www.allegro.pl/item176668969_proces...a_dsp_e492.html

Miał ktoś z tym sprzętem doczynienia jak to gra? Dopiero do mnie jedzie ten sprzęt więc jeszcze nie miałem okazji posłuchać.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Wygląda na to ,że chcesz stworzyć niezłego potwora.Ten sprzęt ze zdjęcia to urządzenie do sterowania wieloma wzmacniaczami i do tego samo ma terminale głośnikowe.Podejrzewam ,że całkiem nieźle gra bo to przecież Yamaha i tego jestem pewien.Myślę ,że jeśli pomieszczenie nie jest durże to będzie OK ,choć pełną moc objawi po wykorzestaniu wszystkich gniazdek na dodatkowe kanały.Miałem kiedyś sprzęt Yamahy , dźwięk był leciutki ale jak trzeba było to umiał kopnąć.Sądzę ,że spodoba się Tobie , może trzeba to będzie rozbudowć.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest zewnętrzny dekoder z własnymi końcówkami, ale tylko na kanały efektowe (i centralny), więc musisz to spiąć z posiadaną integrą. Kiedyś popularne były takie wynalazki aby w łatwy sposób rozbudować system stereo do kina domowego. Wykorzystaj wejścia pow-in (na samą końcówkę) w swoim wzmacniaczu, potem tylko zabawa z ustaleniem poziomów. No i to niestety tylko ProLogic, więc do obecnych amplitunerów AC-3/DTS mu niestety daleko...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...