Skocz do zawartości

Kolumny podstawkowe do Denon AVR-X540BT


grazmiz

Recommended Posts

Witam wszystkich!

bardzo prosze o rady jakie kolumny podstawkowe dobrać do amplitunera Denon AVR-X540BT ?

nie mam możliwości i miejsca ustawić kolumn podłogowych. 

Myślałem nad 

Jamo Studio S803 albo Klipsch R-14M

Czy cos w podobnej cenie innego lepszego możecie polecić? 

Czy oprócz tego potrzebny subwoofer na realia mieszkania w bloku czy te kolumny powinny wystarczyc?

Czy konieczny jest glosnik centralny?

 

Dzieki za poświecony czas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

z podanych przez Ciebie modeli Klipsch będzie opcją lepszą, chociaż warto dołożyć niecałe 100 zł. do modelu R-15M. To mocne, dynamicznie grające kolumny. Jeśli pomieszczenie ma nie więcej niż 20m2, zestaw taki sprawdzi się bardzo dobrze, szczególnie w filmach oraz szybszych i mocniejszych gatunkach muzycznych. Subwoofer szczególnie przy kinie domowym, filmach oczywiście doda efektu. Głośnik centralny natomiast to znacznie lepszy wokal, dialogi, także wniesie dużo dobrego do odbioru filmów i koncertów.

Z mojej strony proponuję Ci jeszcze kilka alternatyw w podobnym budżecie - na pewno Magnat Shadow 203, świetne chociaż trochę droższe Heco Aurora 300, Pylon Audio Pearl Monitor oraz Indiana Line Nota 260X.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za odpowiedz!

dobrze ze zapytalem zanim kupilem :)

dopiero zaczynam swoją przygode z porządnym audio - bede przesiadal sie z plastikowego kina domowego Samsunga za 1000zł :) 

niezaleznie co wybiore i tak bede czuł roznice :)

Salon ma 25m2 siedze dosc blisko TV, czy do glosnikow Heco Aurora 300 + Heco Aurora Center 30 (poleconych wyzej przez sklep Q21) potrzebuje jeszcze subwoofer? 

dzieki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...