Skocz do zawartości

Bezprzewodowe dokanałowe do 200 zł


Recommended Posts

Witam

Niestety moje słuchawki Mee Audio M9B odeszły w objęcia Morfeusza z uwagi że popsuły się po czasie gwarancyjnym ( ciekawe że jeden sprzedawca udziela 12 a drugi na ten sam model 24 miesiące). Byłem zadowolony , mimo że czasem przy podbiegnięciu do autobusu zdarzyło się ze słuchawka wypadała. Nieważne.

W tej chwili szukam słuchawek dobrze "siedzących" w uchu, na miasto, rower, raczej bez biegania długodystansowego. Słucham z Huawei P9 Lite a w przyszłości LG G6 lub Iphone 6 lub 7.

nacisk kładę na czysty dźwięk , zróżnicowany bas ale bez dudnienia , słucham ogólnie muzyki wszelakiej , lecz z reguły elektroniczna, dance , czasem jak zbrzydnie to soundtrack.

Szukam czegoś z APT-X lecz nie jest to priorytetem jak wczytałem się w różne artykuły. Mam kilka modeli które wybrałem i może ktoś używa/ał z poniższej listy i cos dorzuci od siebie:

Koss BT190i

Fiio FB1

Monster iSport

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli podczas użytkowania M9B polubiłeś MEE Audio, to polecam Ci inny model tej marki, z zupełnie innym mocowaniem, które zapobiegnie wypadaniu słuchawek z uszu - MEE Audio X6 (do końca lipca z darmową dostawą). W zestawie dodatkowo znajdziesz gumki dokanałowe w różnych rozmiarach które jeszcze lepiej dopasują je do anatomii ucha. Testowane zarówno z iPhone 6 jak i różnymi telefonami z Androidem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuć do listy

Smile Jamaica Wireless black bardzo starannie wykonane, brzmienie ciut rozrywkowe, dobrze sprawdzą się w gorzej nagranych utworach. Kilka kolorów do wyboru

ATH-CKR35BT - brzmienie bardziej dokładne, analityczne. Jak większość słuchawek Audio- Technica świetny stosunek cena/ jakość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2018 o 08:29, rms.pl napisał:

Jeśli podczas użytkowania M9B polubiłeś MEE Audio, to polecam Ci inny model tej marki, z zupełnie innym mocowaniem, które zapobiegnie wypadaniu słuchawek z uszu - MEE Audio X6 (do końca lipca z darmową dostawą). W zestawie dodatkowo znajdziesz gumki dokanałowe w różnych rozmiarach które jeszcze lepiej dopasują je do anatomii ucha. Testowane zarówno z iPhone 6 jak i różnymi telefonami z Androidem.

Widziałem je ale .... czy przy takim mocowaniu da radę zalożyć okulary przeciwsłoneczne ? Dlatego przeglądając modele szukam coc z podtrzymaniem słuchawki wewnątrz małzowiny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Masterjam napisał:

Widziałem je ale .... czy przy takim mocowaniu da radę zalożyć okulary przeciwsłoneczne ? Dlatego przeglądając modele szukam coc z podtrzymaniem słuchawki wewnątrz małzowiny

Zdecydowanie da. Ja jestem okularnikiem i bez okularów nigdzie się nie ruszam. Dotąd nie miałam żadnych problemów z mocowaniem i utrzymaniem słuchawek w miejscu a testowałam wszystkie modele MEE Audio ;) Jeśli mimo to nie możesz się przekonać to model X5 ma mocowanie z ząbkiem chowanym do środka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...