Skocz do zawartości

Onkyo 636


Timi Tomi

Recommended Posts

Witam.Własnie zakupiłem onkyo-636 i poszukuję jakiegoś zestawu 5.1 który dobrze by wspólpracował z tym ampli....Jakiej marki kolumny polecacie?Koszt...1000-1300zł.Lubię dynamiczne tony i w miare fajny bas.....Zadnego efekciarstwa łubu dubu żeby sąsiadom się  szklanki w kredensie przesuwały ....Pozdrawiam....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2018 o 09:44, modelarz01 napisał:

Na dlugo taki zestaw 5.1 ma wystarczyc?

przypuszczam że na jakiś rok....Pózniej pewnie zainwestuję w coś konkretniejszego....Mam na mysli cały zestaw,łącznie z innym ampli.Co nie zmienia jednak faktu że teraz też nie chciałbym kupować czegoś badziewnego....

Dnia 12.07.2018 o 07:41, S4Home napisał:

Quadral quintas 5000 i wszystkie późniejsze odmiany. 

Taga 606 V3 

Mówimy oczywiście o secie 5.0

Piotrek

Dzieki za info....Z tego co sie zorientowałem to lepszym zestawem jest Quadral....Zgodzisz sie z tym?Pewnie każdy zestaw oferuje jakieś różnice ale jak sie nie posłucha to można jedynie gdybac....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2018 o 19:43, MobyDick napisał:

Ponoć taki zestaw 5.1 jest zupełnie ok. Myślę ze na rok powinien wystarczyć.

Co to? Jakas podróbka Jamo?

Pytam serio nie znam.

Dnia 12.07.2018 o 18:43, Timi Tomi napisał:

Dzieki za info....Z tego co sie zorientowałem to lepszym zestawem jest Quadral....Zgodzisz sie z tym?Pewnie każdy zestaw oferuje jakieś różnice ale jak sie nie posłucha to można jedynie gdybac....

Nie. To konkurencja. Nie ma jasno wskazanego faworyta. Quadrale chyba lepiej dostępne. I wolał bym takie używane bo pożniej je sprzedaż w tej samej cenie.

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.07.2018 o 19:43, MobyDick napisał:

MobyDick,
przypominam się z prośbą - gdy są podawane linki do ogłoszeń dobrze jest podać, czego dotyczą (w tym przypadku - zestaw Voice Kraft Prestige linia 7830, a ten droższy to TAGA HARMONY TAV 606v3 + subwoofer TSW120), bo za jakiś czas link może nie działać i wtedy jest zagadka :-(

Oczywiście ta sugestia dotyczy wszystkich piszących!

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...