Skocz do zawartości

Scherzo 350 vs altus 300


olejtm

Recommended Posts

witam , otoz postanowilem porozgladac sie z jakimis uzywkami kolumn takich jak w temacie mam juz na oku scherzo 350 za cene okolo 700 zl , glownie chodzi aby kolumny daly rade na sali 60-70 metrow z tego wzgledu kolega polecil mi rowniez altusy 300 i moje pytanie kierowane do osob ktore sluchaly lub mialy okazje porownac obie pary kolumn na takim metrarzu , oczywiscie jak to na imprezach glownie chodzi aby bass duzy byl i glosnosc . z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Magnaty (Supreme 2002 i poprzednik, czyli Magnat Monitor 2000) mają całkiem niezły bas (a nie "bass") i będą grały lepiej/kulturalniej/lepszym całym pasmem niż kolumny o które początkowo się pytałeś.

Niskie tony będą wystarczające na różnego typu imprezy. Trzeba je tylko trafić  jako używane w kwocie jaką masz na ten cel.
Oczywiście nie będzie to mistrzostwo świata, ale w tej kwocie to niezła alternatywa dla Altusów czy Scherzo.

Pozdrawiam
PS. Poniżej masz link do testu kolumn Magnat Monitor 2000
https://audio.com.pl/testy/stereo/zespoly-glosnikowe/259-magnat-monitor-2000

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...