Skocz do zawartości

Dali zensor 7 czy canton gle 496


Piotrs

Recommended Posts

@Piotrs weź Yamahe i idź do salonu Denona, powinni mieć obydwie konstrukcje na stanie. 

Teoretycznie lepiej powinny sprawdzić się Dali- zawsze fajnie zgrywały sie z Yamahą. Nie wiem tylko, czy R-N602 nie będzie za słaba. Niech wypowiedzą się koledzy z branzy, którzy mają Dali na stanie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha R-N602 jest wystarczająco wydajna do prawidłowego wysterowania obydwóch konstrukcji. Ja zdecydowanie wybrałbym z podanych przez Ciebie kolumny Dali, które zresztą bardzo dobrze współpracują z R-N602. Canton GLE w połączeniu z Yamaha może być zbyt twardy, jasny, suchy. Z Dali uzyskasz dobrze wypełniony, plastyczny dźwięk z dobrą podstawa basową.

A czy wybór ograniczony jest tylko do tych dwóch modeli? W podobnym budżecie masz np. bardzo dobrą konstrukcję Heco Aurora 700, Pylon Audio Sapphire 25, Q Acoustics QA3050i oraz wiele innych. Namawiam na odsłuchy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc zdecydowanie Dali.

Podstawowe modele Cantona właśnie z serii GLE mają pewne ograniczenia w dźwięku. Mianowicie bas lubi zadudnić a góra być nad wyraz dokładna.

Ale szukasz dźwięku 

15 godzin temu, Piotrs napisał:

Lubię brzmienie czyste, naturalne z dobrą stereofonią oraz sceną muzyczną. Zależy mi również na dobrej średnicy i basie. 

czyste bliżej Cantona

Naturalne zdecydowanie Dali

Stereofonia podobna

Średnica w Dali lepsza

Bas większy w Cantonach ale lepiej kontrolowany w Dali.

 

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...