Skocz do zawartości

Kolumny podłogowe do 1000 zł


carboni

Recommended Posts

Witam

Pokój 25m2. Amplituner Denon AVR-X2200 satelity z subwooferem HKTS 35BQ. Do 7.1 brakuje mi kolumienek podłogowych.

Piszę do was z prośbą o poradę jakie zakupić żeby były coś warte. Kwota jaką mogę przeznaczyć to 1000zł za dwie sztuki.

Głownie ich przeznaczenie to TV, konsola i raz na jakiś czas muzyka. Lubię z mocnym basem ale również bez jakiegokolwiek.

Z góry dzięki za poradę i wyrozumiałość z powodu mojego całkowitego bycia zielonym w temacie audio.

Edytowano przez carboni
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeśli chodzi o kolumny z drugiej ręki to faktycznie coś znajdziesz. Jednak jeśli chodzi o nowe to ciężko w tej grupie cenowej o coś rozsądnego.

Trochę dopłać  i możesz kupić Pylon Audio Pearl 25. Skontaktuj się z nami przez stronę. Dogadamy się. 

A kolumny są warte każdej złotówki. 

Pozdrawiam Paweł. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 4 months later...

Electrino to bardzo udana seria. Czy 200tki ? Hmmm

Przecena wynika raczej z dużych stanów magazynowych tego produktu. Jednak model 250 jest znacznie lepszy.

200tki to kolumny do małych powierzchni. Bliskiego odsłuchu i raczej takiego stonowanego. Nie oczekuj od nich potężnego basu czy znakomitej przestrzeni.

Po prosty nautralne granie w kierunku spokoju.

 

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...