Skocz do zawartości

Słuchawki do 500zl BT


Recommended Posts

Zapraszamy na testy Audio-Technica AR3BT, Sennheiser HD4.40BT, Koss Porta Pro Wireless, House of Marley Rise BT. Jak możesz trochę dołożyć, to warto posłuchać Audio-Technica SR5BT w super cenie: https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-bezprzewodowe/audio-technica-ath-sr5bt.html?options=cart 

Zapraszamy 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2018 o 21:03, Miras23 napisał:

Cześć. Może spróbuj z nowymi JBLa Everestami albo Audio Technica AR3BT? Dobre wykonanie i nawet tańsze niż założony budżet.

JBL kiedyś miałem, byłem zadowolony. Ale chciałbym spróbować czegoś nowego. A te audio technica co piszesz to sluchaleś? 

Dnia 18.07.2018 o 15:28, Top Hi-Fi Poznań napisał:

Zapraszamy na testy Audio-Technica AR3BT, Sennheiser HD4.40BT, Koss Porta Pro Wireless, House of Marley Rise BT. Jak możesz trochę dołożyć, to warto posłuchać Audio-Technica SR5BT w super cenie: https://www.tophifi.pl/sluchawki/sluchawki-bezprzewodowe/audio-technica-ath-sr5bt.html?options=cart 

Zapraszamy 

Dzięki, chyba będę musiał wybrac się. A jeśli chodzi o budżet to może być ciezko z dolozeniem. Ale chętnie posłucham :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem je na komunię dla chłopaka 12 lat. Miał być bluetooth, -główny warunek no i nie drogie, trochę jak u Ciebie. No i coż, zrobiłem risercz w pobliskich sklepach w Łodzi.

W Q21 sporo tego mieli, ale akurat nie było AR3Bt, więc pojechałem no P.O.W do Tophifi. Posłuchałem, pomacałem (dostałem też rabat) i łyknąłem "blaki" . Posłuchaj, bo brzmią na prawdę uniewersalnie i są lekkie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.07.2018 o 21:56, MobyDick napisał:

A może Bluedio UFO Plus ?

Z wyglądu nawet fajne :)

1 minutę temu, Miras23 napisał:

Niedawno kupiłem je na komunię dla chłopaka 12 lat. Miał być bluetooth, -główny warunek no i nie drogie, trochę jak u Ciebie. No i coż, zrobiłem risercz w pobliskich sklepach w Łodzi.

W Q21 sporo tego mieli, ale akurat nie było AR3Bt, więc pojechałem no P.O.W do Tophifi. Posłuchałem, pomacałem (dostałem też rabat) i łyknąłem "blaki" . Posłuchaj, bo brzmią na prawdę uniewersalnie i są lekkie.

No to koniecznie musze posluchac. A w jakich kolorach wystepuja, bo nie wiem czy tym razem nie chciałbym czegoś innego niż czarne. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, jakby teraz moja żona dowiedziała się że chce wydac na słuchawki 500zl to już pewnie musiałbym pakować się :P wiec nie ma mowy o jakimkolwiek dolozeniu ;)
 

 

Edytowano przez RoRo
Odpowiadając na post bezpośrednio po nim nie ma sensu cytować go w całości.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Lewar55 napisał:

JBL kiedyś miałem, byłem zadowolony. Ale chciałbym spróbować czegoś nowego. A te audio technica co piszesz to sluchaleś? 

Dzięki, chyba będę musiał wybrac się. A jeśli chodzi o budżet to może być ciezko z dolozeniem. Ale chętnie posłucham :)

wpadaj. Na słuchawki raczej nie trzeba się umawiać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...