Skocz do zawartości
s2000

Amplituner do 1,8tyś do Eltax Linear Response 6.5

Recommended Posts

W tej chwili mam Denon AVR 1907 + kolumny Eltax Linear Response 6.5. Podłączyłem z tyłu amplitunera chiński odbiornik bluetooth i w taki sposób słucham muzyki z Tidal puszczanej z smartfona.

Chcę przeznaczyć 1,8 tyś zł na amplituner stereo, który będzie posiadał wbudowany bluetooth, oraz radio internetowe, fajnie gdyby miał Tidal.

Edytowano przez s2000

Dzień dobry.

Spójrz na amplituner Yamaha R-N402D lub trochę droższy i lepszy model R-N602. Obydwa urządzenia mają praktycznie pełne wyposażenie, system MusicCast. Myśle, że będzie to także dobre połączenie z kolumnami Elax Linear Response. Alternatywnie dobrą opcją jest Onkyo TX-8250. Dźwiękowo Yamaha jest bardziej efektowna, wyraźniej eksponuje skraje pasma, szczególnie górę. Onkyo jest równiejsze, bardziej dokładne, analityczne.

Hej, RN402 będzie do nich za suchy. Mocny ale bezbarwny i suchy. Moim zdaniem jeśli nie możesz dołożyć do nowej RN602 to poluj na używkę. Albo właśnie Yamaha RN602 albo Onkyo 8150, 8250.

Piotrek

Czy Onkyo 8250 zagra na moich kolumnach "basikiem" ? Żona lubi słuchać głośno i gdy kolumny grają basem. Dzięki.

A może lepiej kupić teraz dobry wzmacniacz np. NAD C326 BEE https://www.q21.pl/nad-c326-bee.html, a za chwilę dokupisz sobie zewnętrzny odtwarzacz strumieniowy np. Yamaha WXAD-10. Dźwiękowo będzie to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie, dynamika bas na wyższym poziomie.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się