Skocz do zawartości

Pomoc w prezencie dla narzeczonego


JM1991

Recommended Posts

Witam wszystkich bardzo serdecznie
Nie mam pojęcia czy wrzucony przeze mnie temat spotka się z jakimś odzewem ale serdecznie liczę na Waszą pomoc drodzy specjaliści oraz specjalistki w dziedzinie zupełnie mi nieznanej.
Bardzo Was proszę o pomoc w wyborze prezentu dla mojego faceta audiofila. Po krótce dodam, że w domu mamy kilkanaście wzmacniaczy, gramofon, perkusje, 5 par kolumn itp. Mój facet jeździ na wszelkie zloty oraz testuje sprzęt. 
Nie znam się na tej jego zajawce ale powoli ją poznaje i dlatego piszę tutaj o to żebyście polecili mi coś dla takiego maniaka :D Pomyślałam o słuchawkach do odsłuchu perkusji ale marki są mi zupełnie nieznane a nie chce kupić "badziewia". Dlatego piszę tutaj, licząc na Waszą pomoc. Dodam również - bo pewnie to istotne, że na prezent chciałabym wydać do 600zł.
Prezent potrzebny mi jest na 26 sierpnia, ponieważ wtedy mój narzeczony ma urodziny.
Podrzucajcie proszę pomysły, za każde będę niezmiernie wdzięczna.
Pozdrawiam
Justyna
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm powiem tak. Tez jestem takim maniakiem i pomyśl czy Twoj facet kompletnie nie znajacy się na torebkach damskich trafilby w Twoj gust? 

Dlatego jestem tego samego zdania. Bilety na koncert muzyki, ktorą lubi lub coś nie zwiazanego z audio. Zbyt duże ryzyko wtopy. On na tym się zna i wie czego chce. Moze te sluchawki, ktore polecił Moby ale musisz go jakoś sprytnie wybadać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...