Skocz do zawartości

Co myslicie o zestawie: Harman Kardon AVR 247 i Jamo S 606 HCS 3


camillosss

Recommended Posts

Witam,

Panowie, co myslicie o polaczeniu Harman Kardon AVR 247 i Jamo S 606 HCS 3 - zestaw 5.0 ?
Najczesciej slucham muzyki rockowej (najczesciej stary klasyczny rock: Pink Floyd, Black Sabbath etc. a inne rzeczy to w obrebie muzyki rockowej - rozpoczynajac od spokojnych balladek a na metalu konczac).
Amplituner dlatego ze chcialbym czasem obejrzec filmik - ale najczesciej bede sluchal muzyki.
Prosze o wypowiedzi na temat tetgo sprzetu lub propozycje na inne konfiguracje w podobnej cenie icon_smile.gif

Pozdrawiam
Kamil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

hmm połączenie mocy ampli z lekkością głośników



Co rozumiesz przez lekkosc glosnikow? Czy wg Ciebie takie polaczenie w sluchaniu muzyki takiej jak wyzej opisalem sie sprawdza? nie bedzie brakowalo czegos?
Nie bardzo mam jak pojechac posluchac. Tzn wybieram sie w weekend na posluchac i czegos w wiekszym sklepiei chcialbym miec kilka konfiguracji ....
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie w takim mocnym roku nie wymagany jest jak dla mnie łomot a perfekcje gitar,, moze być całkiem ok
gorzej jak bedziesz miał koncert wtedy zabraknac może względnie bębnów
do mocniejszych metalowych klimatów wypadało by miec wiesze przody
chociaz to tylko moje przekonanie..poniewaz zawsze mialem kolumny podłogowe duze sporre zawsze uwielbiałem tą potęgę która potrafi przekazac nawet w stereo!!!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

w sumie w takim mocnym roku nie wymagany jest jak dla mnie łomot a perfekcje gitar,, moze być całkiem ok
gorzej jak bedziesz miał koncert wtedy zabraknac może względnie bębnów
do mocniejszych metalowych klimatów wypadało by miec wiesze przody
chociaz to tylko moje przekonanie..poniewaz zawsze mialem kolumny podłogowe duze sporre zawsze uwielbiałem tą potęgę która potrafi przekazac nawet w stereo!!!



A co bys innego polecil? Niby mozna do tego dorzucic sub jak basu bedzie brakowalo. Dodam jeszcze ze nie chodzi mi tak bardzo o bas - chociaz on tez jest potrzebny - bardzo lubie slyszec pelny dzwiek i chcialbym nie jak najmniej stracic na nim.... Wiem ze jak chce miec idealnie czysty dzwiek to trzeba wydac wieksza kase... Jak narazie przeznaczylem taka kwote ok 3000 - (tak plus minus 300 - 400 zl) - jest to wg mnie spora kwota i chcialbym miec juz cos dobrego zeby nie narzekac po miesiac ze mozna bylo cos lepszego... Wiem ze najlepiej posluchac - ale tak jak pisalem wczesniej w weekend jade do wiekszego salonu cos posluchac - ale chcialbym miec wybrane kilka lepszych opcji z ktorych wybiore ta ktora najbardziej mi sie spodoba icon_wink.gif
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsza sprawa.. nie cytuj...do znudzenia juz to powtarzam icon_smile.gif (niekoniecznie Tobie) ale juz sie trafiło
po drugie musisz napisac tu wiecej inforamcji o tym czego oczekujesz jakie granie lubisz.. jaki masz pokoj czy latwo bedzie Ci w nim ustawic i pokonfigurowac zestaw 5.0

czasami 2.0 zagra lepiej...
pewne komprpomisy mozna zachowac

jedz na odsłuch zapisz na kartakach wszystko.. przej na formum.. podyskutujemy
sam zobaczysz Twoja wrazenia to juz bedzie spory krok

celowo nic nie pisze pojdz zobaczymy co odsluchiwane bylo i jak sie podobalo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki za te cytaty.

Te moje wymagania juz wypisuję a z tymi odsluchami to jesli to nie problem to bardzo prosilbym o jakies przykladowe (3 - 4 konfiguracje - i 5.0 i stereo...chociaz opcaj z amplitunerem av mi bardziej odpowiada bo juz bym chcial miec mozliwosc obejrzenia filmu czasem).

- pokoik (narazie nie za bardzo ustawny [ale jak dobrze pokombinuje to jakos sie rozstawi 5.0] no i ok 15m2 - ale planuje zmiane na wieksze i ustawne pomieszczenie w przeciagu max 2 lat - a ampli chcialbym kupic na dluzej niz 3 icon_wink.gif

- granie jakie lubie - najczesciej to muzyka rockowa (roznie to jest zdazy sie cos naprawde spokojnego i milutkiego - w zaleznosci od nastroju ale zdaza sie i ciezki metal albo tez bardziej chaotyczne punk'owe granie. Ale jestem zwolennikiem raczej wyrafinowanych dzwiekow, dobrze zbudowanych utworow i melodii itd... - przyklad to Pink Floyd - sporo roznego rodzaju dzwiekow od wysokich szeleszczacych cichutkich dzwiekow do czasem i mocniejszego udezenia icon_wink.gif

- no i kasa tak jak pisalem tak ok 3 tysi - jestem tez wstanie pojsc na lekki kompromis i na poczatek kupic dwa fronty a pozniej reszte zetawu 5.1

Niestety z tym odluchem mam maly problem - mieszkam w malej miescinie i ok 70 km do wiekszego sklepu gdzie mozna cos posluchac - takze chcialbym tam pojechac raz - od razu poprosic o kilka konfiguracji i cos zdecydowac
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...