Skocz do zawartości
totalnylaik

Poprawa audio z telewizora i ps4

Recommended Posts

Wyjście słuchawkowe pomiń. Tv podłączysz do daca albo optykiem, albo koaksjalnym. Do Tv podłącz konsolę. Cały sygnał będzie szedł z TV. CA dacmagic to dość dobry dac. Będzie zauważalna poprawa.

Tyle że ten DAC nie posiada wyjścia słuchawkowego i w kwestii podłączenia słuchawek do TV nic nie zmieni. Za to powinien poprawić jakość dźwięku z podłączonego do niego wzmacniacza.

To zalezy od pułapu cenowego w jakim chesz kupić DAC/AMP słuchawkowy i do czego będzie podłączony dalej ten DAC.

Póki co to telewizor,ps4 i głośniki Modecom eclipse 60.Wiem że to lipne głośniki ale to tylko przejściowe i w przyszłości sprawie sobie albo stereo z prawdziwego zdarzenia lub kino domowe.Dlatego też się zastanawiam czy ten Dac zmieni coś jeśli chodzi o te słabe głośniczki.Na daca moge wydać 500-700 zł.

Myślę ze jeśli chodzi o jakość dźwięku z samych głośników to wystarczy podłączyć je kablem optycznym do TV. Nie będzie chyba najlepszym pomysłem kupowanie DAC/AMPa dla samych słuchawek przy TV jeśli nie jest to ważne. Możesz kupić coś takiego jak SMSL M3 . Jednak lepiej wstrzymać się z tym do czasu zakupu poważniejszego sprzętu audio. Wtedy i on może okazać się niepotrzebny. Ja bym kładł większy nacisk na lepsze kolumny.

Edytowano przez MobyDick

Jakość dźwięku z gniazda słuchawkowego nie poprawi, ale jako DAC to ten Cambridge jest na prawdę dobry! W tej cenie. Wypożyczamy go na odległość, zapraszam.

Piotrek

Tylko czy jest sens kupować go do niewielkich głośników do komputera z głośnikiem basowym który ma średnicę mniejszą niż 10 cm za 4 stówy które już mają wejście cyfrowe ?

Edytowano przez MobyDick

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się