Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Jakie słuchawki nauszne bezprzewodowe polecacie do 350, maks - 400 zł? Zależy mi głównie na czystym, głębokim dźwięku. Chciałbym też, aby dobrze izolowały dźwięki z otoczenia, do czego przyzwyczaiły mnie słuchawki dokanałowe. Słuchawki będą współpracowały z telefonem Huawei Mate 10 Lite.

Edytowano przez Bullit86
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które słuchawki kupić?

- Marshall Major II BT

- Marshall Major III BT (jeśli trafię na okazyjną cenę)

- Audio - Technica AR3BT

Najbardziej przychylny jestem do Marshalli II, mają najniższą cenę z całego grona, bardzo wiele osób wspomina o dobrym wygłuszaniu otoczenia, no i mają świetny design. Ale jest to starsza konstrukcja, chyba z 2015 roku. Stąd moje pytanie, czy te słuchawki nie będą wyraźnie odstawały jakością dźwięku w stosunku do nowszych AT i Major III? Drugie pytanie - czy nowsza generacja Marshalli jest lepsza od poprzednich? Ceny za nie są wyższe o około 100 - 150 zł, ale może warto poczekać na jakąś przecenę i wtedy je kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

@Top Hi-Fi & Video Design

Oczywiście się zgadzam, napisałem tylko, że te słuchawki po korekcie nie grają źle i trochę szkoda, że je tak, chyba celowo, ustawili fabrycznie. Osobiście jestem fanem Audio-Technica ATH-M50x (mogą być też w wersji BT), ale jak wiadomo nie każdemu one pasują do słuchania muzyki. Wersja M40x też jest bardzo dobra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...