Skocz do zawartości

Głośnik bezprzewodowy do małego studenckiego pokoju z Media-Markt


Recommended Posts

A więc, jestem studentem i będę się przeprowadzać do wynajmowanego pokoju. Będę miał ograniczone miejsce, więc zdecydowałem się niestety nie zabierać mojego komputera i systemu audio. Po zakupie laptopa w media-markt dostałem bon 400zł do wykorzystania. Więc głośnik musi być z media-marktu. Zastanawiam się między JBL extreme, HARMAN KARDON Onyx Studio 3 a ONY SRS-XB41. Nie zależy mi na mobilności, ani na super głośnej grze. Zdaję sobie sprawę też, że taki głośnik nie zastąpi mi kolumn, ale jestem skazany na takie rozwiązanie. Oczywiście jak nie opłaca się do tej kwoty dopłacać, tylko można kupić coś dobrego za 400i nie poczuć super różnicy to taka opcja byłaby nawet lepsza. W tej cenie bardzo ciekawi mnie FRESH N REBEL Rockbox Brick XL ponieważ w tej cenie, jest znacznie większy od swojej konkurencji. Z góry dziekuje za pomoc, zapraszam do dyskusji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, NopeSkillAleMVP napisał:

. W tej cenie bardzo ciekawi mnie FRESH N REBEL Rockbox Brick XL ponieważ w tej cenie, jest znacznie większy od swojej konkurencji. Z góry dziekuje za pomoc, zapraszam do dyskusji.

Zapraszasz do dyskusji? O czym? O cenach, czy "wielkości znacznie większej od konkurencji"? Jeśli uda Ci się namówic do dyskusji kogokolwiek na forum to będę zdziwiony....

Pozdrawiam, WP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...