Skocz do zawartości

Opinia o Pylon audio Pearl 27


totalnylaik

Recommended Posts

No to fakt. Jakiś dopisek do nazwy by się w tej sytuacji przydał. Z drugiej strony firmowe nazewnictwo Pylona chyba nie przewiduje takiego rozwiązania.

Z trzeciej strony, spojrzałem na zdjęcia i różnica w wyglądzie kolumn jest tak wielka, że trudno w tej sytuacji posądzać producenta o chęć ukrycia zmian. Widać gołym okiem, że to inna kolumna, która tylko się tak samo nazywa.

i-pylon-audio-pearl-monitor.jpg.45aec7de68e3d736bfac4a40d2f41468.jpg

pearl_monitor_pylon_audio_dab_mleczny_2-e1455034430845.jpg.1fedd5577ac660be82184c2c903e10f6.jpg

Aha. Do listy pylonowych głośników którą podał Moby trzeba dopisać jeszcze Tonsil, bo w starszych Pearlach były montowane GDN 17/40 i DWK 10/80/26 tej firmy.

 

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tych Pylon pearl 25 naganiacze na forum AS napisali aż 30 fałszywych pozytwynch opinii, zostali zdamaskowani i zbanowani przez moderatorów, dlatego też nie dziwi mnie następny pakiet ściem w postaci nieinformowania klienta o zasadniczych zmianach. Dodam, że w kolumnach Pylon Pearl napierw były głośniki Tonsil, STX, Vistaton a teraz chyba made in china. I po co tak udawać że nic się nie stało? Klient powinien wiedzieć czy ma do czynienia z produktem od A do Z polskim czy z chińskim! A naganiaczom którzy teraz będa zaklinać że chińskie głośniki są dobre życzę powodzenia, ja wybieram np. Tonsil i STX, przynajmniej widziałem na własne oczy  jak produkuje się głośniki w tych firmach w setkach sztuk a nie na potrzeby reklaklamay  ;-)

Edytowano przez adam2030
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, adam2030 napisał:

w kolumnach Pylon Pearl napierw były głośniki Tonsil, STX, Vistaton a teraz chyba made in china. 

Można prosić o jakieś bliższe informacje na ten temat, np. wzmianki prasowe lub zdjęcia. Skąd Kolega czerpie te wiadomości?

Edytowano przez Kraft
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No już nie przesadzajmy :) . Z tego co wiem to zmiany dotyczyły tylko serii Pearl. Głośnik niskotonowy Tonsil zastąpił również polskiej marki głośnik STX który wygląda na nieco tańszy. Jednak zmiana głośnika na wysokotonowy  Monacor, wygląda na użycie nieco lepszego głośnika z komorą obniżającą częstotliwość rezonansu i ten jest najprawdopodobniej produkowany w Chinach. W innych modelach nie zaobserwowałem zmian. Głośniki produkowane w Polsce są często składane z części wyprodukowanych w Chinach i dlatego można na nich znaleźć oznaczenia z kraju pochodzenia :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.09.2018 o 19:28, Dragonium napisał:

Pylon produkuje głośniki buhaha, tak, tak. ja też kupiłem części na 20 głośników w tonsilu i jestem kolejnym producentem głośników w Polsce, ku..wa jak można. Jak widzę klip Pyona gdzie jedna i ta sama osoba usiłuje mnie przekonać że to właśnie ta tylko jedna osoba na kilku stanowiskach skleciła głośnik to mi się śmiać chcę, wiecie dlaczego branżowi naganiacze? Ano dlatego, że dlaczego  nie pokazują hali na której pracują ludzie na produkcji głośników, dlaczego nie pokazują pracowników lecz tylko jednego i tego samego sklejacza, dlaczego nie pokazują pełnej linii lecz tylko położonych 10 sztuk głośników na przesuwającej się taśmie w takim zbliżeniu żeby nic nie było widać obok i zeby robiło wrażenie z masowej produkcji, ku..wa jak mnie śmieszą takie akcje. No ale dobra, może mnie przekonacie, więc pokażcie realny spot z produkcji głośników ! CZEKAM Z NIECIERPLIWIENIEM ?  

Słyszałem o tym, ale jako branża i że sam tam nie byłem nie mogę się wypowiadać. Kiedyś był u nas klient który jakimś trafem był, czy widział tą fabrykę i tylko kiwał głową horyzontalnie. Sam nie byłem więc nie wiem. W Dali jest bardzo przyjemnie :)

11 godzin temu, adam2030 napisał:

O tych Pylon pearl 25 naganiacze na forum AS napisali aż 30 fałszywych pozytwynch opinii, zostali zdamaskowani i zbanowani przez moderatorów, dlatego też nie dziwi mnie następny pakiet ściem w postaci nieinformowania klienta o zasadniczych zmianach.

Ci zdemaskowani to tylko garstka .....

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...