Skocz do zawartości

Nowy wzmacniacz


Bogusław 66

Recommended Posts

posiadacze piszą że potrzebuje do miesiąca czasu by się ułożyć i może tak być że za krótko u mnie był, ale czas nagli bo są inne, które szybciej pokazują na co je stać.

Pilot z wersji DS jest z Displayem i nie potrzebuje baterii, no niestety ten u mnie był........

15 minut temu, Fafniak napisał:

zaskoczyłeś mnie tą opinią/wrażeniami

Ciekaw jestem jak z moimi kolumnami by było :)

plastikowy pilot to zaleta :)

 

Dnia 1.08.2018 o 12:31, Bogusław Kożyczkowski napisał:

     20180731_151252.jpg

Tu jest najgorzej coś napisać.

Wzmacniacz jest jak kameleon, z jednej strony jest moc, jest chęć do grania a przy niskim poziomie grania, potrafi być subtelny, potrafi też pokazać źle zrealizowane płyty. Pomimo że mam go już trochę czasu, nadal nie jestem w stanie jednoznacznie go określić, zawiesiłem się. NADa nie włączam by szukać różnic bo to nie ta półka cenowa, ale mam innego pomysła, potrzebny jest wzmacniacz lampowy, bo nie wiem po jakiej stronie 2-ka gra. Gra jakaś płyta i jakby mało wysokich, wiec zamieniam krążek na vangelis "chariots of fire" i jest pełen atak wysokich tonów, boje się zrobić głośniej, tak ponad normę z obawy o gwizdki. Zamana na Jean-Michel Jarre ‎– Oxygene 3 i jest tyle niskich dźwięków, że jakich kol wiek brakach nie ma tu mowy. Ale zawsze zachowuje właściwe proporcje, dochodzę do wniosku że gra, tak jak dana płyta pozwala. Tracy Chapman, Enya, jest po ciepłej stronie, umila dźwięki, nie atakuje mnie smaczkami z płyty, a na innych potrafi pokazać pazur, nie da odpocząć, ciągle coś się dzieje. Ciekawy wzmacniacz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.08.2018 o 09:17, S4Home napisał:

Sprawdź go to później będziesz walczył z cena. To dobra hybryda. Ciekawa konkurencja dla maca. 

No z tucana jest problem. Ale może dystrybutor ci pozyczy? Próbowałeś?

Nie ma problemu z pożyczeniem obu,.... ale nie mam 20k, inna sprawą jest wysyłanie dziś kasy, ciągłe problemy banków z ochroną transakcji i pozostaje kwestia kurierów, różne historie się dzieją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie te przeszkody, to pewnie dzis sprawdził bym,  https://s4home.pl/produkt/cayin-a-70-t-mk2/  model wyszedł z oferty producenta, wiec cena do negocjacji, a pamiętam jak pisałeś ""Ale sprawdziłem z Cayinem :) Model A55TP super. Ale A70MKII petarda panowie.
W dźwięku słownie nie brakuje nic. Przy odpowiedniej akustyce i i źródle mamy do czynienia z HiEndem :)""

 

Teraz może poczekam na Cayin CS88A?

18 minut temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Nie ma problemu z pożyczeniem obu,.... ale nie mam 20k, inna sprawą jest wysyłanie dziś kasy, ciągłe problemy banków z ochroną transakcji i pozostaje kwestia kurierów, różne historie się dzieją.

 

 

 

7 minut temu, Pboczek napisał:

Wychodzi ponad 10k + transport

to ciekawa oferta, dobrze że jest pakowany w dwa kartony bo transport daleki.

o wymianie lamp, czytałem już wcześniej  // wypowiedz z 25 stycznia https://forum.audiogon.com/discussions/new-mcintosh-ma252

https://www.ebay.pl/itm/McIntosh-MA252-Verstarker/192611237386?hash=item2cd8863e0a:g:nqAAAOSwijhbXEVt

pisze że napędzał nim Bowersy, a to trudny głośnik i moim zdaniem Mac był za słaby.

Do jakich kolumn chcesz go połączyć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.08.2018 o 20:16, Bogusław Kożyczkowski napisał:

jeśli ktoś chętny to polecam i mogę jeszcze coś przetestować na specjalne zamówienie.

Leema i unison unico 150. 

To tak dla mnie w miarę możliwości. Tylko dlatego że chce poznać twoje zdanie na ich temat. Tego typu doświadczenia wiele uczą!!

Świetny wątek może być niedługo. 

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, ja też chętnie bym zrobił konfrontacje, porównanie, test, takiego sprzętu niestety, nadarzyła się okazja kupna Maca za 11k, kupionego w kraju 30.03.18 i nie chce jej przepuścić, uznałem że to taki mały krok w pójście w przyszłości w Lampę. 

Jeśli tak bardzo chcesz poznać moje zdanie to podeślij na test 150-kę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, jadę dziś po wznacniacz.

Dziś. --

Trójmiasto-Poznań-Trójmiasto w 11h 800km, i McIntosh MA252 za 10,7 jest.

Czemu odpowiedzi z wczoraj i dziś się łączą w całość, tego nie wiem i źle to wygląda wizualnie, no i wprowadza innych w błąd, przecież wpis był 23h temu. Głupie to forum, admin oszczędza miejsce. 

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam tego na test, ale nigdzie nie ma. 

Purist Audio Design GENESIS.xps

bo występuje w wersji xlr.

 PODZIĘKOWANIA DLA WSZYSTKICH

A z sieciowym nie będę kombinował, zobaczę co się nawinie. dwóch chętnych już jest, 

https://www.hifi.pl/ogloszenie/audio/28/296724.php

https://www.tophifi.pl/przewody/audioquest-nrg-thunder-2m.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, audiowit napisał:

Gratulacje.

Jesli chodzi o kable od mb to wstrzymajcie się. W przyszlym tyg będę testowal nowy flagowy model. Moze bedzie lepszy od dimonda. Jeszcze nie ma go w dystrybucji.

ok, czekamy.

A ja sprawdzę ten.

20180808_153211.jpg

20180808_153319.jpg

20180808_153240.jpg

Druty droższe od cd Playera, a jechałem po sieciowy,hehe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 6.08.2018 o 09:24, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Tak, jadę dziś po wznacniacz.

Dziś. --

Trójmiasto-Poznań-Trójmiasto w 11h 800km, i McIntosh MA252 za 10,7 jest.

Czemu odpowiedzi z wczoraj i dziś się łączą w całość, tego nie wiem i źle to wygląda wizualnie, no i wprowadza innych w błąd, przecież wpis był 23h temu. Głupie to forum, admin oszczędza miejsce. 

Bogusław Kożyczkowski.
Po pierwsze - nie Admin, tylko taki jest nowy silnik i ustawienia forum.
Zaś powód takich ustawień jest bardzo prosty - wiele razy już było pisane, by nie tworzyć nowych postów jeden pod drugim, tylko poprawić i uzupełnić napisany wcześniej post.

Po drugie - możesz edytować swój post (przez 24 godziny) by poprawić ewentualne błędy.

A po trzecie - gratuluję Maca :-)

Pozdrawiam

14 godzin temu, S4Home napisał:

Tak też mnie to irytowało. Wcześniej tego nie było.

Piotrek.

Co do irytacji - to jak myślisz: ile razy wraz z Administratorem zwracaliśmy Tobie uwagę, byś po napisaniu postu SPRAWDZIŁ I POPRAWIŁ BŁĘDY ?!
Zresztą jeszcze parę osób na Forum pisało też o tych błędach i sugerowało poprawianie błędów!
Proszę: weź to wreszcie do serca i popraw się. Nawet cierpliwość Administratora i Moderatora ma swój kres i zaczyna się kończyć >:(

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękować.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Czwartek. 

Audioquest Earth XLR wpięty w tor sygnałowy, sztywny, to czuć. Jako ze jest na swoim dopingu, nie potrzebuje nadto wygrzewania. Pierwsze spostrzeżenie - jest poprawa, ale minimalnie podkreślił sybilanty (słychać różnice w cenie) do Harmonix CI 230 MK2 Improved, no nic, niech gra muzyka.

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic. Płyty przesłuchane, notatki zrobione, AQ "Ziemia" to taki punkt odniesienia, wiec teraz zamiana na AQ "Woda", a potem koniecznie "Genesis"

Dnia 8.08.2018 o 23:15, RoRo napisał:

Bogusław Kożyczkowski.
Po pierwsze - nie Admin, tylko taki jest nowy silnik i ustawienia forum.
Zaś powód takich ustawień jest bardzo prosty - wiele razy już było pisane, by nie tworzyć nowych postów jeden pod drugim, tylko poprawić i uzupełnić napisany wcześniej post.

Po drugie - możesz edytować swój post (przez 24 godziny) by poprawić ewentualne błędy.

A po trzecie - gratuluję Maca :-)

Pozdrawiam

Pragnę wrócić do tematu silnika i ustawień.

Czemu nie ma możliwości zamknięcia własnego tematu?

Czemu nie ma możliwości osunięcia własnego tematu?

Czemu sami robicie sobie śmietnik? Jeśli jest 40 pytań w stylu, co kopić? czy Yamaha xxxx, czy Pioneer xxxx, czy po raz enty kolumny Heco xxxxxx lub inne, zobacz ile jest zaczętych wątków, gdzie widnieją 3 wpisy i tak temat leży od 2-4 lat. Na co komu taki temat który nic nie wnosi, a o wyciąganiu wniosków czy opinii, zapomni.  Sam zamieściłem ogłoszenie że sprzedam wzmacniacz i już się sprzedał, wiec na co komu pozostawienie tego ogłoszenia na forum, bo ja usunąć go nie mogę. Gdzie tu mądrość tego forum? włącznie z adminem i tym silnikiem? Sorry, ale tak to widzę.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...