Skocz do zawartości

Nowy wzmacniacz


Bogusław 66

Recommended Posts

@Bogusław Kożyczkowski akurat kabelki Auq układają się bardzo długo i sam doświadczyłem tego w swoim systemie, bo jestem szczęśliwym posiadaczem Eartha.

A więc na samym początku kabel gra zbyt ofensywnie i wypięcie DBSu (wyciągnięcie tego kabelka) dawało efekt złagodzenia przekazu, z większa głębią. Po jakimś miesiącu grania wpiełem DBS'a z powrotem i tu szok, wcale nie zrobiliło się po prostu ostrzej jak na początku, ale zdecydowanie poprawiła się lokalizacja dalszych planów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AQ Earth był zabrany z szuflady w pokoju odsłuchowym, bo był używany na co dzień (chyba), tak jak pisałem zrobił robotę od razu po wpięciu, ale cholernie sztywny i długie wtyki, miałem kłopoty z podłączeniem. kolejnym był "Water" i nie zrobił na mnie wrażenia, wiec został wymieniony na NRD Thunder / High-Current i pomimo ponownych kłopotów z podłączeniem, po 24h grania, przesłuchałem parę płyt i odsunąłem szafkę Audio od ściany (a chciałem tego nie robić) i pojechałem się rozliczyć z kaucji. Wpływ tego kabla przewyższył zmiany wprowadzone przez xlr Earth.

Analogicznie jest teraz z PAD, Genesis był fajny wiec chciałem sięgnąć coś z wyższej pułki, Musaeus dał poprawę, przestrzeń przede wszystkim ale w szczegółach nie była znacząca i teraz Poseidon, od razu zmiany były słyszalne, i to jest zmiana która najbardziej mi pasuje, z jednym małym ale, teraz już słychać źle zrealizowane płyty.

 

 

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, wypożyczenie i testowanie u siebie jest najlepszą opcją.

PAD Poseidon to kabel który działa jak filtr, czyści wszystkie szorstkości w sopranach, tam gdzie nasze ucho najwięcej słyszy zniekształcenia dając czytelniejszy dźwięk, inni mówią że tło jest czarniejsze. Wiem że to przewód droższy od samego cd playera, ale kable za 100, 200 czy 500 już przerabiałem i ...część .......porozdawałem. Dlatego przydał by się jeszcze niezależny głos który oceni obecną konfiguracje, chociaż jeszcze nie zmieniłem głośnikowych, ale i to wkrótce się stanie, oczywiście na http://www.puristaudiodesign.com/Data/products/speaker/spk_pos.html  wiec zapraszam na kawę i ocenę dźwięku.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawałek drogi za nami, od wieży Technicsa i Bowersów 685s2 - wymiana 909 na 375, dokupienie DAC 1050 i tu nie wytrzymałem tego dźwięku monitorów i po testach Heco The New Statement zostały zakupione, potem stwierdziłem że jednak płyty cd i zaryzykowałem kupując Emotiva ERC-3 i nie żałuje. Pół roku nic i teraz zmiana piecyka i lepsze kable a to wszystko od sierpnia 2017, teraz przerwa do wiosny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...