Skocz do zawartości

Nowy wzmacniacz


Bogusław 66

Recommended Posts

43 minuty temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

@Kubakk  Dziękować. 

Ja oglądam siatkarzy a Ty już działasz?

Też zadziałałem.

 

Wygrzewam dac i kable :D 

ecc81 względnie tania parka , przy ecc83 to już grubiej , ale u Ciebie chyba ecc81 mocniej wpływają na to co słyszysz.

Dodam iż u mnie przerobiony dac mocno wpłynął na brzmienie , także Bogusławie źródło , może nowy cd-ek też Cię zadowoli , tylko trzeba dobrze dobrać.

O kable zapytaj też @Audio Autonomy Grzesiek tam coś kombinuje na fajnych materiałach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes!

Jest kolor.

 

------

33 minuty temu, Kubakk napisał:

Wygrzewam dac i kable :D 

ecc81 względnie tania parka , przy ecc83 to już grubiej , ale u Ciebie chyba ecc81 mocniej wpływają na to co słyszysz.

Dodam iż u mnie przerobiony dac mocno wpłynął na brzmienie , także Bogusławie źródło , może nowy cd-ek też Cię zadowoli , tylko trzeba dobrze dobrać.

O kable zapytaj też @Audio Autonomy Grzesiek tam coś kombinuje na fajnych materiałach

Tania ... dlatego brałem od razu.  Dzięki za namiar. To będą szczęśliwe lampy, kupione w wygranym meczu o Brąz.

33 minuty temu, Kubakk napisał:

ale u Ciebie chyba ecc81 mocniej wpływają na to co słyszysz.

Własnie, że 83 są ważniejsze, ich podmiana natychmiast zmienia dźwięk, nawet za mocno. Lepiej własnie w ecc81 dobierać końcowe zmiany, nie są tak radykalne.

 

17 minut temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Dodam iż u mnie przerobiony dac mocno wpłynął na brzmienie , także Bogusławie źródło , może nowy cd-ek też Cię zadowoli , tylko trzeba dobrze dobrać.

O kable zapytaj też @Audio Autonomy Grzesiek tam coś kombinuje na fajnych materiałach

Kable już dobrane, nic tu nie zmieniam.  /// Edit.   AQ Carbon USB - fałszuje minimalnie na śśśśśććććć, 

W każdym sprzęcie jest coś do poprawy. Zawsze można wstawić lepszy zamiennik.

Źródło (6000CDT) będzie poniedziałek-Wtorek, ale powiem że Qobuz daje jak płyta w kilku miejscach zaskoczył mnie pozytywnie.

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogusław, nie wiem czy już docelowo ten Lumin (nie wiem jaki model streamera) masz zaplanowany zdecydowanie? 

Przyglądałeś się może Matrix Audio Element?  Niewiele wiem o tych droższych streamerach. 

https://www.iglooaudio.co.uk/matrix-audio-element-x-hi-res-streaming-dac.html?gclid=CjwKCAjwibzsBRAMEiwA1pHZrtED0MLJX_T1cDMiN5wvFQk3uiywnOK813c7WdFJHI_L9uOlC45aPRoCm3AQAvD_BwE

 

Oraz film jeśli Cię interesuje. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, JohnDoe napisał:

Sorry, nie wiedziałem w jaki model celujesz, widziałem w necie Lumin A1 - też sporo kosztuje. Poprzeczka z czasem jest co raz wyżej i pieniądz robi się inny jakiś ;) 

W kolumny, wzmacniacz czy cd można włożyć większa kase bo tam zmian będzie mało i już zostanie sprzęt na dłużej, DAC? hmm.. tu też raczej możliwości się wyczerpały wiec najwięcej można jeszcze ugrać na streamerach, tu jeszcze nie wiadomo co wymyśla, może..... hdmi tylko do przesyłu audio DSD, bo samo USB to nie jest dobre rozwiązanie, 

McIntosh pomiędzy własny sprzęt cd z odczytem sacd a wzmacniaczem daje specjalne gniazdo i odpowiedni kabel.

Z drugiej strony .....możliwości naszego słuchu już się skończyły i nie potrzebujemy nic więcej ponad to co jest dzisiaj bo to i tak już jest z nawiązką.

Do streamera można dokładać nowe stacje, lepszy procesor, może więcej pamięci czy jeszcze inne wodotryski, tu jeszcze jest co zmieniać, wiec sądzę że nie warto topić kasy w ten sprzęt za dużo.

Ale zanim dojdę do Lumina to wpierw sprawdzę Node2i, od dziś wiem że obsługuje Qobuza a to duży plus, wiec może po podłączeniu do Moon, nie będzie potrzeby pchać sie wyżej.

 

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest transport CD.

https://postimg.cc/gallery/2zf8c5eec/

zimny, dam mu 2h na ogrzanie, a do tego to czysta nówka, fabryka folia, a miał być testowy.

 a w tym czasie popatrzę sobie na wykresy........ PDF

12AX7-Comparison-4_2014.pdf

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś jest w graniu nie tak, jeszcze nie wiem co. żona skrytykowała wyświetlacz "wygląda jak w starych ruskich radio-budzikach"

Transport ma lepszą separacje kanałów od cd Emotiva, czyżby elektronika przeszkadzała???

Niski poziom sygnału Tos i coa na DAC w porównaniu z USB z PC / sprawdzone

Na płytach gdzie niskie sięgają dna, DAC dostaje taki sygnał że sobie nie radzi i wychodzi lekkie buczenie, traci kontrole.

Na tą chwile powiem że niskie i sopran (ale nie cały, tylko cześć) jest lekko podbity. 

Dam mu teraz odpocząć, a jutro jest nowy dzień i zobaczymy co przyniesie, bo w tej chwili jestem na NIE

Grają Floydzi, "Sciana" wszystkie drobne elementy w tle nie istnieją

Zacząłem już myśleć o CXC

---------

podmiana płyty na Vangelisa.........   uuuuuu, 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...