Skocz do zawartości

Nowy wzmacniacz


Bogusław 66

Recommended Posts

8 minut temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Mnie zastanawia, ponowny wybór Marantz CD6006

hmmm...

Jeśli średnio jest 1% audiofilów itp. to 99% bierze to co w markecie do kupienia np. na black friday czy innych takich i potem by zachwalać swoje dużą masą posiadaczy głosują na swój model - masz odpowiedź o takich konkursach ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś spojrzał w parametry NuPrime?  Który napęd idzie z duchem czasu i przez mnożnik podbija sygnał na wyjściu do takich wartości i to tak blisko źródła. +typowy napęd cd-Rom 

Mówią ze od 175.4  błędy zegara juz nie istnieją. Dlatego taki trend  w streamerach i cedekach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Pędrak napisał:

BLACK FRIDAY - 29.11.2019😎

Dzięki. Jest jeszcze trochę czasu.

8 minut temu, 1Ender napisał:

Boguś, a próbowałeś linucha? Np. Linux mint mate? Obecne linuxy to nie to co 20 lat temu.. Jest to w pełni wyposażony system, gotowy do pracy. Mnie akurat on bardzo podpasował ze wszystkich, które testowałem. 

Mam 7-ki na wszystkich kompach odkąd weszły, przyzwyczaiłem się i już nie będę kombinował. Tylko najnowszy laptop ma Win10, coś mi w nim nie pasuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy 7 ma wsparcie?

Linuxy są za darmo i wolne od wirusów. Wystarczy, że odpalisz firewalla i masz w d. wszystkie programy antywirusowe, które spowalniaja i zamulaja system. Linux to przede wszystkim bezpieczeństwo. Nic nie zainstaluje się samo bez twojej zgody. To inna filozofia systemu, gdzie jesteś gościem, a nie adminem. Do każdej aktualizacji, czy instalacji czegokolwiek Linux prosi o podanie hasła. W windozie nawet nie będziesz świadom, że masz jakiś badziew, typu rootkity, wirusy, trojany i inne szkodniki. 😁

Pozdrawiam Cię Boguś. 

PS. Można mieć 2 systemy i w niczym to nie wadzi. No i jest szybki. 

Edytowano przez 1Ender
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez xx lat (od Pentium 266) tylko raz Norton nie się poddał, bo szukałem craka do gry na ruskich serwerach.

To że 7-ka jest bez wsparcia to nic, może nie długo dopracują 10-ke i będzie git.

 

A teraz trza szybko sprawdzić transporty cd, wybrać coś wartościowego i czekać na "Piątek"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...