Skocz do zawartości

Nowy wzmacniacz


Bogusław 66

Recommended Posts

@S4Home

To model z najmniejszym wypasem, nie czyta SACD, co w niczym mi nie przeszkadza, a powiem wręcz, że się ciesze z tego powodu, bo napęd SACD kreci się szybciej i robi większy hałas.

----

Wisze, że nasz Piotrek model rekomenduje, akceptuje i już przyklepał i to tylko po renomie firmy? .. ładnie to tak?  Piotrze! -- hehe..Ty wiesz jak to gra .. prawda?

To jeszcze tylko dopisze, że zmieniłem sieciowy na AQ Thunder i prąd ze siany.  

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ... nie wiem? 

Brakuje mi tu tych smaczków, szczegółów, szorowania miotełką, to wszystko zostało ułaskawione, a wręcz wycofane w tło. Ayon.. to granie bliżej naturalnemu.. To tak, jakby ktoś mi tu przykręcił potencjometr treble.

CD10 mk2 to oaza spokoju i dostojeństwa. Ale dla mnie, to granie u sąsiada, za ściana z rigipsu. niby wszystko słyszę, wszystko jest, ale .......

Nie wiem czy tak chce?

Powróci digital AQ Carbon i podepnę się jeszcze pod DAC Moon. 

Napęd jest szybki, szybko wybiera nagrania losowo. Display fajny i w miarę użyteczny. Pewnie gdybym użył Ayon jako DAC znajdzie się tam więcej informacji poza ilością utworów na płycie i numerem obecnie granego, oczywiście z pokazem czasu we wszelkich możliwościach. Można też się przełączyć na regulowany poziom grania pre- i sterować końcówkami mocy, widząc poziom na wyświetlaczu. O przyciemnianiu do całkowitego wygaszenia... nie będę przypominał.

Przyjedzie Kolega Marcin @degsterr i oceni dźwięk na swoje ucho, ale sądzę, że jemu się spodoba taki styl grania. 

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MobyDick napisał:

Trzeba ćwiczyć,  ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć :) i wtedy może otworzą się wrota audiofilskiego raju.

Trzeba robić przerwy 4-5 dniowe , wtedy za każdym razem jest szał. Przy codziennym słuchaniu nawet najlepszy sprzęt będzie "nudny" i będzie się żonglować :P  

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E!  a pisałem przecież.

4 godziny temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

dokonałem zamówienia innego ... i to w ciemno.

Metrowy zamówiony w USA, będzie za  ~ dwa-trzy tygodnie.

To nie jest testowy, ale testowy można pożyczyć 1,5m od S4

osobiście, wolał bym na rodowanych wtykach a nie złotych, ale co zrobić, jest jak jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...