Skocz do zawartości

Nowy wzmacniacz


Bogusław 66

Recommended Posts

Myślałem o jakimś innym kontakcie niż przez "facebuka" z prostej przyczyny ... nie posiadam, zresztą "ćwierkacz" też już skasowany. 

-----------

@tomek4446  Poniekąd.... ja też reklamuje co nie co. Jest też różnica w wymianie poglądów (dyskusja), czy inne spojrzenie, a np. jaką kto kończył szkolę, takie dysputy faktycznie nie są potrzebne, to taka forma odgryzana się czy co? Wiadomo, że Wojtka droge dodatki nie zawsze trafiają na podatny grund.  Z przykrością (dla mojego budżetu) muszę stwierdzić, że go rozumiem. ''''''' Wojtek mówił, że pieniądze grają, ja mówię, że dostajesz to za co zapłaciłeś.

----------------

Szkoda jest, że tak ogólnie nie mieszkamy bliżej siebie, pożyczył bym parę różnych dodatków od siebie na małe testy.  Ostatnio nic nie działam przez operowaną przepuklinę, ale sieciowy Furutech trafił na chwile do @degsterr i nie pytałem o szczegóły, ale wiadomość sms mówiła, że test był krótki i kabel szybko wrócił do opakowania..... i tyle. Hmm... mogę się tylko domyślać dlaczego tak.  A głos w tej sprawie oddaje Marcinowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Myślałem o jakimś innym kontakcie niż przez "facebuka" z prostej przyczyny ... nie posiadam,

Cóż. Jeżeli naprawdę chcesz się skontaktować nic nie stoi na przeszkodzie aby zrobić sobie chwilowe konto i poprosić o kontakt. Druga opcja to pewnie na stronie wpszoniaka jest opcja kontakt i dla osoby chcącej nawiązywać kontakt napisanie maila będzie prosta sprawa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kubakk napisał:

Jako ,że tu najlepszy wątek kablowy , poradzi ktoś jakiś super dynks na kabel usb który by ekranował ? W robocie jak odpalam klimę to mi ekran faluje :(Kabel usb do drukarki robi te cyrki bo jak odepnę to spokój.

Sam już sobie odpowiedziałeś co trzeba zmienić.  Ale żeby tak w pracy kabel USB zmieniać? eeeee    szkoda kasy, nich sobie faluje obrazek.

Zwykły USB A-B ma ekranowanie na poziomie ....... "0"  tak wiem, tam w środku to tylko cyfry latają i nic więcej, 

Zrobi się chłodniej, klima off i znów będzie dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...