Skocz do zawartości

Nowy wzmacniacz


Bogusław 66

Recommended Posts

1 godzinę temu, Chyba Miro 84 napisał:

Zadałem pytanie czy przynudzam i naliczyłem dwoje chetnych poznania mego zdania i doswiadczen z tym zwiazanych wiec.... trudno jesli dla Ciebie jest to słabe. Dla kogos moze bedzie to punkt zwrotny ktory odmieni wiele w jego dalszej czesci życia tak jak było w moim przypadku. Nic na siłę....  ktoś pisze o A, a inny pisze o B, to tylko wymiana doswiadczen. po to jest to forum. Gdybym chcial nauczać o tym to bym założył strone internetowa/v-bloga tak jak niektorzy. Pozdr.

Ogólnie napisałem o całym tym przekrzykiwaniu i zaciętości w promowaniu swojego zdania. Ale jak już personalnie wyjechałeś, więc to co napisałeś jest jeszcze słabsze.

Mamy tu do czynienia myślę z inteligentnymi forumowiczami. 

I jeśli chcą się o czyms przekonać to tylko osobiście, porównaniami robionymi samemu lub w porozumieniu z innymi. 

Bo nie myślisz chyba że zrezygnuje z jakich kolwiek testów, bo Ty napisałeś że nie słyszysz różnic. 

Ja jestem nie określony! Nie wiem po której stronie jestem. Bo coś tam w życiu usłyszałem. No ale pewnie jeszcze wiele przedemną. 

Szanuje wszystkich i ich opinie jednak niektórzy po prostu próbują innym wmawiać ze się mylą,  i na dodatek robią to dla ich dobra 😁. Pzdr

Edytowano przez Dedal75
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Kamill00 napisał:

Bogusław zmienia kable i jest happy, a ja sobie postawię ołowianego żołnierzyka między lampami - powiem że teraz mam zestaw lamp militarnych i ****** komukolwiek do tego. 

Nie pasuje? -nie czytać -nie odpowiadać 

Proste...... 

Do momentu gdy nie będziesz przekonywał innego użytkownika że postawienie ołowianego żołnierzyka zmienia lampy w wersję militarną i namawiał go do zakupu takowego bo musi spróbować, sprawa jest czysta. Twoje urojenia, twoje decyzje nikomu nic do tego. :)


Chwytasz różnicę?

A moze wejdźmy w rejony medyczne? Jak ktoś neguje szczepionki - nic mi do tego. Ale jak tworzy opowieści i przekonuje innych do wstąpienia na tą ścieżkę "zdrowia" ;) to też mamy nie reagować? Tak wiem że przesadziłem z "ciężkością" porównania ale dla zobrazowania problemu.

I niejednokrotnie potem powstają pytania czy do systemu za 5000 zł dokupic kable i podstawki za 2500. gdzie można by taki budżet spożytkować rozsądniej. Skąd biora się takie chęci zakupu i realne zakupy?

Ehhh...  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kamill00 napisał:

Wróćmy wszyscy do ciekawszych tematów :

- jaki amplituner do 1500zł

- kino 7.2 w pokoju 14m2

- czy klocki Lego mogą służyć za dyfuzor

Bogusław zmienia kable i jest happy, a ja sobie postawię ołowianego żołnierzyka między lampami - powiem że teraz mam zestaw lamp militarnych i ****** komukolwiek do tego. 

Nie pasuje? -nie czytać -nie odpowiadać 

Proste...... 

 
 
 

hehe, no Ty to jesteś Champion. Brawo za pomysł.

1 godzinę temu, Fafniak napisał:

I niejednokrotnie potem powstają pytania czy do systemu za 5000 zł dokupic kable i podstawki za 2500. gdzie można by taki budżet spożytkować rozsądniej. Skąd biora się takie chęci zakupu i realne zakupy?

 
 

Ehh, ta cena .. to gryzie .. nich każdy pożytkuje ja po swojemu, czy wymieni wzmacniacz czy kabel do niego to jego sprawa, bo ja przekonuję nikogo, że ma kupić taki, to inni mnie przekonują, że nie warto.

---A swoją drogą, znów o sieciowych, a nikt nie nawiązuje do innego tematu związanego z jednym przewodem i różnymi wtykami.

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam rozumiem czemu Bogusław czy wpszoniak mają / chcą mieć kable za grube $$ , ano mianowicie de facto dlatego iż stwierdzili iż system źródło,wzmak,kolumny są nie do ruszenia , są finalnie dobrane i szuka się czegoś co pokaże cały ich potencjał.

@Bogusław Kożyczkowski lubisz in the air tonight ?

Edytowano przez Kubakk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Phil Collins? Ooyyee.

obadaj w wersji Sierra Eagleson , koło 2 minuty wchodzi gitara basowa , ciary jak przy wejściu perkusji w oryginale :D  do tego ten bas jest tak przyjemny ,że na swoich mocarnych heco powinieneś mieć przyjemne odczucie.

https://open.spotify.com/album/3yOxm38ExMN319qCW4Wjcj?si=Xp38qnRkSbm_mfUguGnVww

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Inferno napisał:

O @Kubakk ! Zajebisty kawałek ! Po pierwszych taktach odstawiłem pudła od ściany ! Słucham 3 raz 🙂

No wiem ,że zajebisty , jakoś tak mi się trafiają takie :D 

pianino , wokal , i wejście basu po 2 minucie miazga , można poczuć na całym ciele mimo iż nie jest przesadny
Bogusławie odpal free spotify ten kawałek i daj znać jak u Ciebie to brzmi , wg mnie heco do wielkości pomieszczenia powinno dać spektakularne wejście basu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do skasowania

to nie ma sensu

1 godzinę temu, Kubakk napisał:

obadaj w wersji Sierra Eagleson , koło 2 minuty wchodzi gitara basowa , ciary jak przy wejściu perkusji w oryginale :D  do tego ten bas jest tak przyjemny ,że na swoich mocarnych heco powinieneś mieć przyjemne odczucie.

https://open.spotify.com/album/3yOxm38ExMN319qCW4Wjcj?si=Xp38qnRkSbm_mfUguGnVww

niezłe !!!

Edytowano przez Fafniak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Fafniak napisał:

Czy ty wydasz 2-5-10 tysi - wisi mi to

 

tylko czy na pewno, bo ja w Twoim temacie nic nie pisze, bo mi to wisi.

13 minut temu, Kubakk napisał:

Bogusławie odpal free spotify ten kawałek i daj znać jak u Ciebie to brzmi , wg mnie heco do wielkości pomieszczenia powinno dać spektakularne wejście basu

 

musisz poszukać - zaproponować coś innego

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.12.2020 o 09:17, Kamill00 napisał:

Po 1: nikt nikomu w portfelu nie siedzi i jeśli ktoś chce kupić kabel za miliony bo np ma taki kaprys to niech kupuje. 

Całkowicie się z tym zgadzam. To są wydatki na hobby i również sprawiają przyjemność. I każdy kupuje to na co ma ochotę i używa jak chce. Dyskutuję jedynie z tymi co twierdzą że słyszą rzeczy niesłyszalne. Ale wypowiedziałem się w tej kwestii wystarczająco

 

 

Edytowano przez Ma_ki
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.12.2020 o 09:17, Kamill00 napisał:

Po 1: nikt nikomu w portfelu nie siedzi i jeśli ktoś chce kupić kabel za miliony bo np ma taki kaprys to niech kupuje. 

Całkowicie się z tym zgadzam. To są wydatki na hobby i również sprawiają przyjemność. I każdy kupuje to na co ma ochotę i używa jak chce. Dyskutuję jedynie z tymi co twierdzą że słyszą rzeczy niesłyszalne. Ale wypowiedziałem się w tej kwestii wystarczająco

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, degsterr napisał:

Najbardziej rozbawiają mnie stwierdzenia nt. wiem dobrze jak nawet nie sprawdziłem tego sam, przecież to pułapka i wtyki w kablu też nie mają znaczenia absolutnie, to widzi mi się dla poprawy swojego ego. Boguś zaprasza na dobrą kawkę, jednak nikt jakoś u niego nie był...

Czyzby ta czesc tyczyła sie mojej osoby? 

Ps. To ja tu ciagle pisze o pułapce percepcji wiec dlatego mysle ze to o mnie. Jesli tak to nie hejtuje tylko mam totalnie odmienne zdanie ktore jest poparte doswiadczeniem. Dlaczego w takim razie gdy ktos pisze przchylnie o kablu to jest ok a jesli ktos pisze niekoniecznie przychylnie to jest od razu hejterem. Każdy ma prawo do swoich racji i to nigdy nie bedzie hejt prosze Pana.

3 godziny temu, degsterr napisał:

jechać" zawistnie

Taaaaaaa. Cofnijmy sie wstecz i sprawdźmy kto to taki pierwszy stracił panowanie nad słownikiem.

Jesli chcesz to prosze odwiedzić temat "w pułapce percepcji" tam tez kilku nie zgadza się z moim zdaniem. Sprawdz czy komukolwiek napisałem tak jak autor tego tematu! Mozna miec inne zdanie. Ale zeby od razu kogos wyzywac od idioty? 

 

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 2.12.2020 o 10:36, Bogusław Kożyczkowski napisał:

a wiem ... Jesteś Idiotą.

@degsterr proponuje spojrzec z szerszej perspektywy. Tutaj przyklad jak to sie zaczęło po raz n-ty. Tak jak pisałeś.... 6 stron wstecz!

Juz wczesniej pisałem wyraźnie ze to nie sceptycy kablowi wywołują burzę.

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kubakk napisał:

Gdyby nie sceptycy kablowi to nie byłoby burzy czy innej zadymy bo nie miałby kto się oburzać :D 
 

Burza moim zdaniem nie wynika z odmiennych zdań, tylko z sposobu argumentowania swoich racji. 

Może ktos napisać ze słyszy w dźwięku wpływ np. bezpiecznika z niecodziennego materiału. A ktoś napisze ze to niemozliwe. Kto ma racje? Niewiadomo patrzac z boku. Wiec dochodzimy wowczas do pomiarów, roznych teorii bardziej lub mniej prawdopodobnych. Dopóki jest wymiana zdan kulturalna chociaż sprzeczna to wciaz wszystko jest  ok. Dym wytwarza sie gdy z jednej strony obozu brakuje argumentów na poparcie swoich racji i zastepowane sa obrazliwymi słowami!

Pozwolę sobie teraz wrzucić tu fajny cytat ktory kazdy bez wyjatku powinien sobie przyswoić zanim cokolwiek napisze.....

Dnia 21.11.2020 o 20:30, Ma_ki napisał:

Każdy potrafi napisać dowolne głupoty. Niewielu jest w stanie je obronić. Jeszcze mniej podejmie próbę obrony.

 

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ook. A Bogusławie chciałbym zapytać co bedzie punktem odniesienia?

Dobrze by było gdyby punkt odniesienia był czymś co zna wiekszosc użytkowników. Z mojej strony propozycja....    Malina!

Będzie łatwiej sobie wyobrazić Twoj punkt widzenia/słyszenia. Pozdrawiam

Edytowano przez Chyba Miro 84
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Punktem odniesienia jest cd player CEC TL5

Rip płyty został skopiowany na Pena (SanDisc Extreme USB3,0 / 64GB) i wpięty z tyłu pod USB (nie chce jeszcze kopiować na wewnętrzy dysk SSD)

Drugie gniazdo USB kablem Audioquest Carbon przesyła cyfry do DAC

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...