Skocz do zawartości

Nowy wzmacniacz


Bogusław 66

Recommended Posts

14 godzin temu, MobyDick napisał:

 

Chyba mam coś, co potwierdza Twoje słowa o filtrach w listwie.

Pisałem wcześniej że zawsze zaglądam co tak z tyłu za sprzętem w salkach odsłuchowych, zawsze są ze 3 listwy. 

Temat streamera czeka do jesieni.

--------------------------

A jutro XLR cyfrowy Genesis dojedzie.

Specjalnie zrezygnowałem z RCA na rzecz XLR, by wpiąć oba równolegle. Się znaczy, Carbon-Genesis

Edytowano przez Bogusław Kożyczkowski
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Kubakk napisał:

The Expendables

Scenariusz w części i całość reżyserii to Sylvester Stallone 👍 fajne lekkie kino w stylu zabili go i uciekł 🙂 kiedyś czytałem że zatrudniając Mickey Rourke do tego filmu Sylvek wyciągnął go z  jakiegoś kolejnego alkoholowego bagna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boguś ma ten komfort że już posiada DAC. Obecnie na liście są dwa:

Node2i = Najlepszy soft na dziś. Możliwość sterowania dowolnym pilotem (a mam nie wykorzystany od Moon) 

Lumin U1mini = o tym sprzęcie nie wiem nic, poza testami w necie i możliwość pożyczenia https://www.premiumsound.pl/lumin-u1-mini.html

 

Ale to jeszcze daleko.................

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Inferno napisał:

Scenariusz w części i całość reżyserii to Sylvester Stallone 👍 fajne lekkie kino w stylu zabili go i uciekł 🙂 kiedyś czytałem że zatrudniając Mickey Rourke do tego filmu Sylvek wyciągnął go z  jakiegoś kolejnego alkoholowego bagna.

A dając mu kasę za film po nakręceniu wpędzil w kolejne. A nie mógłby tak wydać kaski w S4:(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DHL znów ukazuje się nam z jak najlepszej strony, wczoraj nie, dzisiaj nie, czyli standardowo, z jedną czy dwoma pakunkami nie będzie specjalnie nadkładał drogi. Tak właściwie wedle systemu, to już przesyłkę odebrałem wczoraj, hehe, zaglądając dokładniej na stronie, dziś rano pobrał ponownie i po 15min oddał, pewnie też nie było po drodze, albo już wiedział że nie zastanie nikogo w domu. Stanisław obiecał interweniować, tylko ja, jak ten kretyn nigdzie nie mogę się ruszyć z domu. Dlatego ja tak uwielbiam przesyłanie sprzętu na odległość i regularnie pożyczam to, co mam w zasięgu, (Trójmiasto). Na szczęście tu mamy tylko kabelek i nic się nie stanie, ale z Mac D150 była podobna historia o czy pisałem, ani na czas do mnie, ani na czas odebrać. "+"-" 2-3 dni, jest ok.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kubakk napisał:

Mnie paczka express24 szła 15 dni (wysyłka i adresat w tym samym mieście) , firma kurierska stwierdziła ,że nie ma kuriera na rejon , no rozumiem na pipidowie ale nie ex stolicy kraju :D

Także Bogusławie znam Twój ból

hehehehehheh.....   dobre!

To tylko kabelek, nic mu się nie stanie, ale...... był przypadek że testowe Heco  na palecie zaginęły od S4, trzeba było ich szukać, a potem kurier nie odebrał na czas i zostały na noc na wjeździe, blokując auto rano do wyjazdu.

 

20171116_153203.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Bogusław Kożyczkowski napisał:

Tak patrze na swój profil na AS, że to już ponad dwa lata minęły, jak postanowiłem pożegnać wieże Technics i pójść do przodu w nieznane.

 

2lata.jpg

Hmm ja w sumie gdzieś tak w sierpniu będę mieć 2 lata jak zacząłem zmieniać sprzęty :P 

Niby miało się skończyć na samej zmianie ampli av ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze jestem przed tematem kabli :P 

Na razie testuje bezpieczniki , czy i po jakim czasie przepali się w subie.

Z 1,5zł za 5szt to nie lada wydatek , ostatnio podczas oglądania Shafta w DD 5.1 było przyjemnie słychać tylne + sub dawały wrażenie jakby dźwięk z tylu szedł taki mocny z łupnięciem ;) 

Edytowano przez Kubakk
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Bogusław Kożyczkowski napisał:

To fakt, Kabelki kosztują, ale to jedyny sposób na wydobycie potencjału ze sprzętu. Oczywiście w sprzęcie budżetowym, te kwestie można pominąć.

Najlepszym sposobem na wydobycie potencjału ze sprzętu to butelka soczystego trunku i zaaplikowanie odpowiedniej jej ilości , odczekanie 10-15minut (akurat lekka rozgrzewka sprzętu) i gotowe ;) 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...