Skocz do zawartości

Nowy zestaw stereo do 5tys.


Nowy123

Recommended Posts

 

7 minut temu, Kubakk napisał:

haha , po podpięciu daca100 miałem już podobne wrażenie , a dawniej zachwalałem wewn. dac onkyo ...

Na lampie teraz to się już zastanawiam jak zrobić by to było końcówką także pod KD :D  może za parę lat się pomyśli

Nawet teraz powinno dać się zrobić :) . Tylko amplituner KD musi mieć wyjście na fronty z preampu.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie chodzi o to żebyś poczekał aż będziesz miał sprzęt który będzie grał u Ciebie przez jakiś czas i wtedy można zacząć się zastanawiać nad wymianą kabli, aby je dobrze dobrać do tego co słyszysz i w jakim kierunku dźwięk chcesz doszlifować. Na razie jest na to trochę za wcześnie.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, MobyDick napisał:

Głównie chodzi o to żebyś poczekał aż będziesz miał sprzęt który będzie grał u Ciebie przez jakiś czas i wtedy można zacząć się zastanawiać nad wymianą kabli, aby je dobrze dobrać do tego co słyszysz i w jakim kierunku dźwięk chcesz doszlifować. Na razie jest na to trochę za wcześnie.

Ja już te kable kupiłem razem z pierwszym wypożyczonym zestawem i tak się zastanawiam czy dobrze zrobiłem, ale czytając wasze opinie to myślę że chyba nie ma to aż takiego znaczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable nie mają decydującego wpływu na brzmienie zestawu stereo. W niektórych systemach wpływ ten jest bardzo mały a w innych większy. O tym czy zmiany przynoszą dobry skutek możesz się przekonać sam. Jak już napisałem , kable dobiera się na końcu. Sprzęt który będziesz miał może się nieznacznie różnić od tego który wypożyczałeś. Dobre czy złe wybrałeś, tylko Ty sam możesz ocenić.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Nowy123 napisał:

Ja już te kable kupiłem razem z pierwszym wypożyczonym zestawem i tak się zastanawiam czy dobrze zrobiłem,

 

5 minut temu, MobyDick napisał:

O tym czy zmiany przynoszą dobry skutek możesz się przekonać sam.

Dobrze zrobiłeś i się tym nie kłopocz , Moby Dick ma rację , jak Ci się za rok , czy dwa zestaw osłucha to możesz się pobawić w eksperymenty z kablami i sam ocenić czy warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Nie, Głównie niemieckich a i czasem japońscy producenci są u nas taniej.


Japończycy jeszcze walczą. Yamahę A-S1100 macie taniej niż u nas? Nie mówię o tym co możesz zrobić Ty w Polsce, ok?
Tu Yamaha walczy z miejscowymi markami tak jakby miała fabrykę u nas - inaczej nie będą konkurencyjni.

Ja mam pojęcie o marżach w audio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Wolf Son napisał:

Ja mam pojęcie o marżach w audio emoji26.png

No to dlatego zakończmy temat :D

6 godzin temu, MobyDick napisał:

Ciekaw jestem czy będą jakieś zauważalne różnice w dźwięku pomiędzy egzemplarzami testowymi i tymi które kupiłeś.

Nie powinny, to nie taka klasa sprzetu. Byłbym zdziwiony.

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...