Skocz do zawartości

Nowy zestaw stereo do 5tys.


Nowy123

Recommended Posts

To się jednak zdarza że nowych wersji się nie oznacza. Czasem w pomiarach wychodzą różnice.  Sam kiedyś kupiłem magnetofon w którym w trakcie produkcji poprawiono bas i jakoś tego nie oznaczono. Chociaż była różnica w pasmie przenoszenia w katalogu i w instrukcji obsługi. A która to firma ma takie ciekawe podejście ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, S4Home napisał:

To jest skrajny przypadek i moim zdaniem raczej negatywny.

Po to się robi poźniej MKI, MKII i inne takie dopiski żeby to odróżnić. Ale jest też inny polski producent który także ma takie "ciekawe" podejscie.

Piotr

Piotr, pamiętasz PD50 z dodatkowymi gniazdami RCA(chyba) z tyłu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, MobyDick napisał:

A ja pisałem że mogą być drobne różnice pomiędzy egzemplarzami. Czasem producent wprowadza jakieś zmiany w trakcie produkcji. Często są to poprawki. Najlepszym przykładem mogą być kolumny Pylon Pearl w których zmieniono wszystkie głośniki na inne.

Mam nadzieję że drobne bo inaczej jaki byłby sens wypożyczać z zamiarem testowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykle po takich zmianach ogólny charakter pozostaje. Jednak jeśli jest coś nawet poprawione , to nie każdemu musi odpowiadać to ze jest inaczej. W partiach głośników również bywają różnice. Do tego nawet głośniki z tej samej partii mogą się różnić. Czasem mogą się trafić podobne a innym razem różniące się w parze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Nowy123 napisał:

Czy lepiej będzie jak do spotify kupię chromecasta audio i podłączę go optykiem do magnata? Teraz używam smartfona i przesyłam przez bluetoth. Jest to kłopotliwe troszkę bo szybko pada bateria w tel.i problem z zasięgiem bluetooth ponadto myślę że jakość powinna być lepsza przez chromecasta.

Ze Spotify Chromecast Audio działa bardzo fajnie, polecam zdecydowanie ? 

Kabelek optyczny ten taki dziwny jack 3,5 mm optyczny będziesz potrzebował. Tak mam Chromecast podpięty do Cyrus 82DACQX 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Inferno napisał:

Ze Spotify Chromecast Audio działa bardzo fajnie, polecam zdecydowanie ? 

Kabelek optyczny ten taki dziwny jack 3,5 mm optyczny będziesz potrzebował. Tak mam Chromecast podpięty do Cyrus 82DACQX 

Spotify w wersji free też działa, czy tylko premium? Ile czasu zajmuje uruchomienie spotify? Rozumiem, że telefon robi za pilota i musi być połączony z chromecast poprzez sieć domową?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wersje pakietu rodzinnego wiec nie powiem, ale raczej powinien. Powinien dlatego że w aplikacji Spotify na telefonie wybierasz połączenie z urządzeniem wybierając dostępne urządzenia :

A6A75306-9F2A-4F5B-B2F8-164E9F2E4E49.jpeg

A potem wybierasz odpowiednie urządzenie :

24D1D3F3-A430-4E9B-8113-A2FB22AA22BB.jpeg

Te z oznaczeniem Google Cast to właśnie dwa Chromecast’y jakie mam

I normalnie obsługujemy Spotify jak z kompa. Jak już puścisz playliste to możesz Spotify wyłączyć na telefonie albo nawet ubić aplikacje żeby nie czerpała prądu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, tomaz75 napisał:

Miałem Onkyo tx 8150 i jakość muzyki przez  Bluetooth oceniam jaką bardzo dobrze. Był u mnie w domu na odsłuch Nad 368 i pomimo kodeka aptx grało to fatalnie. 

Rozważam zakup tego NADa i trochę mnie to zmartwiło. Dlaczego fatalnie? Czy telefon miał APTx? Na jakich kolumnach odsłuch, bo może w niezgraniu był problem? 

Dzięki 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz TV z możliwością odtwarzania plików audio to zawsze możesz wypróbować tą opcję. Są na ten temat rożne zdania. Myślę że może to zależeć od modelu TV czy jest to dobry pomysł czy też nie. Wiele nawet tanich odtwarzaczy BD również odtwarza pliki audio w rożnych formatach. Zawsze pozostaje jeszcze komputer lub różnej maści urządzenia do tego celu budowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...