Skocz do zawartości

Nowy zestaw stereo do 5tys.


Nowy123

Recommended Posts

Dzięki panowie. Wiem, że nie podejmiecie decyzji za mnie i że to ja muszę wybrać. W sklepach stacjonarnych to niestety jest tak, że nie posłucha się różnych konfiguracji bo wszystkiego nie ma. Jak był nad c338 to np.nie mieli kolumn heco które bardzo mnie też ciekawią i tak etc.etc. Jedynie zamawiać przez internet i ewentualnie zwracać ale to cholernie męczące. Tak wiem jak się chce dobrze kupić to niema innego sposobu. Nie jestem fanem żadnej marki ale zawsze sądziłem, że yamaha to musi grać extra no bo to przecież yamaha ale granie c338 mi się poprostu bardziej spodobało i może powinienem postawić w ciemno na ten wzmacniacz a losowo dobrać najodpowiedniejsze kolumny. A może ta yamaha potrzebuje innych głośników żeby lepiej zagrać. Bardzo to skomplikowane myślałem, że jak pojadę do sklepu posłucham to od ręki kupię a tu coraz to więcej wątpiwości. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 3.08.2018 o 08:16, S4Home napisał:

To słaby sklep. Odwiedź taki który ma to na stanie. Uwierz są takie. 

Piotrek

Problem w tym, że w najbliższej mnie okolicy takowego nie ma. Chyba.

17 godzin temu, Top Hi-Fi Poznań napisał:

Jeśli szuka tego, co zaproponował Piotrek to nie dziwota, że ma to na stanie. Nie zmienia to faktu, że nie można mówić o jakimś sklepie że jest słaby bo nie ma np. jakiejś konkretnej marki. 

Też wcale nie uważam, że można mieć wszystko ale dobrze byłoby gdyby tak było. Wasz oddział we Wrocławiu (w porównaniu do innego sklepu obok i innych, które odwiedziłem) jest w/g mnie dobrze zaopatrzony i Pan sprzedawca bardzo konkretny ale jak klient wybredny tak jak ja to nie wiadomo czy coś wybierze. Każda sieć handlowa czy sklep nie nastawiają się chyba na dystrybucję wszystkich marek ale wiadomo chciałoby się wszystko w jednym miejscu. 

Edytowano przez Nowy123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czyli słuchał u was??

No nie to proste produkty. Jeśli tego nie ma to mówmy otwarcie wybór jest słaby. Nie mówię o obsłudze, wyglądzie czy coś. Idąc do sklepu chce mieć wybór. Rozumiem jak produkty były by jakieś mega niszowe. Ale tu raczej to podstawowe wybory. 

No trzeba odwiedzić kogoś innego. 

Bez obrazy wiem że macie salon brandowy i ok. Jak chce kupić jabłko to też idę do salonu z nadgryzionym jabłkiem i nie pytam tam o porównanie do Asusa na przykład. 

Ale jak chce kupić a się nie znam to chce mieć wybór.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... bez obrazy ale jednak obrażasz nas porównując do AppleStore. Nie mamy jednej albo 2 firm a sporo więcej, a jak nie mamy czegoś w dystrybucji a nam się podoba jesteśmy się w stanie dogadać jak w przypadku Senheissera czy Pro-Jecta. 

ps. popracuj nad składnią i interpunkcją bo czasami nie wiadomo o co Ci konkretnie chodzi.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie Panowie. Pracuję w handlu ale w zupełnie innej branży i dla mnie jest to oczywiste, że nie mam wszystkiego w sprzedaży co klienci by chcieli. Zawsze sprzedam coś innego o podobnych właściwościach ale w świecie audio to już tak kolorowo nie ma bo jak piszecie co sprzęt to inne brzmienie. Jednak często na forum jak i w tym wątku przewija się kilka nazw wzmacniaczy i kolumn, które są przez wszystkich zalecane do odsłuchu a niestety wychodzi na to że jest kilka sklepów w Polsce gdzie można to zrobić , pomijam wysyłki bo to tylko problem i zawsze ryzyko. Ale żeby była jasność ja nie mam do nikogo pretensji bo wiem jak działa branża handlowa i tyle. 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie dużo ale jak zrobimy kilka takich wysyłek i odsyłek to się już zrobi kilka stówek dlatego muszę dokonać wstępnego wyboru aby nie marnować niepotrzebnie kasy na wysyłki. Jest jeszcze jakiś salon we Wrocku w którym nie byłem ale tam znowu nie mają w ogóle nad-ów mbaudio czy cóś takiego. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Top Hi-Fi Poznań napisał:

@Nowy123 możesz wypożyczyć NAD'a z naszego salonu i zabrać go na odsłuch do innego salonu. Zostawiasz kaucję i możesz oddać. Koszt 0zł

A to macie jakieś specjalne egzemplarze które do tego służą czy pierwszy z brzegu i potem spowrotem do pudełka jak oddam?

13 godzin temu, S4Home napisał:

Kilka to wtedy w grę wchodzi jedną paleta. Na którą pakujemy od razu wszystko. 

Ale jak wolisz. 

To byłoby wygodne ale musiałbym wybulić z kilkanaście tys.na raz za wszystko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Nowy123 napisał:

A to macie jakieś specjalne egzemplarze które do tego służą czy pierwszy z brzegu i potem spowrotem do pudełka jak oddam?

Zawsze mamy 1 egzemplarz "na ekspozycji", którego używamy do odsłuchów. Bierzesz tą sztukę, a jak się  (ewentualnie) zdecydujesz, egzemplarz wraca na półkę a Ty dostajesz nowy z kartonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Panowie.Wyjaśniliście mi kilka rzeczy, wiem już teraz trochę więcej. Mam jeszcze jeden salon do zaliczenia i jeśli nie znajde tego czego szukam to z pewnością pójdę dalej i wypożyczę sprzęt do odsłuchu w domu. Jeśli bym się zdecydował na czysty wzmacniacz np. Nad c316 to jakie dodatkowe urządzenia potrzebne będą żeby podłączyć optycznie tv oraz korzystać ze spotify. Żeby się nie zrujnować ale też nie kupować byle czego. I jeszcze jedno czy np.jeśli tv posiada wyjście cyfrowe i analogowe to jak najlepiej podpiąć pod wzmacniacz gdybym chciał odtwarzać z usb tv muzykę np.z zewn.hdd? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...