Skocz do zawartości

Nowy zestaw stereo do 5tys.


Nowy123

Recommended Posts

Jeśli ma zapewnioną odpowiednią przestrzeń do wentylacji i się nie wyłącza samoczynnie, to znaczy że wszystko jest ok. Problem jest wtedy gdy ktoś zamyka w szafce wzmacniacz bez odpowiedniej wentylacji lub gdy np stawia na wzmacniaczu odtwarzacz CD, bo uważa że tak jest ładniej :) .

A są tacy mądrzy niektórzy , ze jak im się o tym powie ze nie należy utrudniać wentylacji wzmacniacza stawiając coś na nim to jeszcze się awanturują i potrafią zbluzgać :D .

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dużej mierze zależy to od akustyki pomieszczenia i tego co się komuś podoba. Dlatego najlepiej dobrać sprzęt pod siebie aby grał dla nas dobrze w naszym pomieszczeniu. Dlatego właśnie dobrze jest móc go u siebie sprawdzić.

Jesli basu jest zbyt dużo można próbować kolumny odsuwać od ściany lub zamknąć jeden z tuneli br.  kawałkiem gąbki.

Gdy kolumny są dalej od ścian łatwiej o dobrą panoramę stereo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, S4Home napisał:

Miałem okazję ale wolę poczekać na kolegę aby sam powiedział.

 

No nie wiem czy do tego dojdzie a chciałbym posłuchać mr780 ale dzisiaj muszę zdecydować odnośnie cxa80 bo promocja do jutra i najpóźniej jutro po południu musiałbym zamówić a w tedy już po ptokach. Nie mogę się zdecydować bo okazja cenowa z jednej strony a z drugiej jednak to co ważniejsze. Po 2h sluchania powiem że cxa80 lepiej wypada w odsłuchu bezpośrednio przed kolumnami bo jest dźwięk bardziej soczysty i rozdzielczy a c356 lepiej podczas takiego codziennego krzątania po domu bo ta miękkość jest przyjemna. Najlepiej to by było mieć oba. I tego nie lubię bo mam presję teraz na okazję cenową a to zaburza obiektywizm. 

A tak na marginesie to zadziwiające jest jak te aurory potrafią zmienić styl grania w zależności od elektroniki. Co wzmacniacz to zupełnie inne brzmienie. Ktoś może to potwierdzić czy mnie słuch zwodzi.

Moze ktos się wypowiedzieć czy bedzie jakaś różnica w jakości dźwięku ze spotify pomiędzy chromecast audio a np.takim http://www.klub.audiostereo.pl/recenzje-akcesoria/ieast-m30-soundstream-pro-art566.html  po optyku oczywiscie

Edytowano przez Nowy123
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, S4Home napisał:

No jednak cxa80 to nieco wyższy model od twojego Onkyo. Jak chcesz to może od kolegi jechać do ciebie od razu.

Piotr

Że co? Waga jego mniejsza niż chyba yamaszki rn602.Pojemność uf dwa razy mniejsza niż u mnie. Ma tylko wydajność prądową, jestem obrażony na Ciebie ? koniec z naszą miłością?dziś w czarny piątek jest promocja na tego cxa 80, za 3592zl - Nowy 123 tak masz rację, granie zależy od elektroniki, ale to w innych kolumnach też tak jest ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...