Skocz do zawartości

Nowy zestaw stereo do 5tys.


Nowy123

Recommended Posts

Zależy jak chcesz to łączyć ze wzmacniaczem. Czy chcesz wykorzystać wbudowany przetwornik we wzmacniaczu, czy malinę połączy kablami rca. Pytanie jest jakiej jakości jest wbudowany przetwornik w Magnacie....Szczegółów chyba brak (z tego co kojarzę), więc nie spodziewałbym się nie wiadomo czego.......skoro producent sam się tego wstydzi:P

Generalnie potrzebna jest: obudowa, sama malina, zasilacz, karta sd na system, i nakładka na mailnę (i tu w zależności która drogą pójdziesz). Ja mam wersję cyfrową, Nakładkę mam Hifiberry digi+ pro (ponoć lepsza jest jeszcze Digione ale kosztuje więcej) i wykorzystuje malinę jako transport do Dac. Zajrzysz na sklep Botland.

PS. na konkurencyjnym forum Audio Streo jest obszernych wątek o malinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Nowy123 napisał:

Jest wejście usb do podłączenia komputera

Wiem że jest USB. Pytałem tylko czy widziałeś gdzieś informację o współpracy z systemem Android. To dawało by możliwość np podłączenia pod to USB telefonu i używania go jako odtwarzacz muzyki. W większości przypadków ten telefon byłby podładowywany w trakcie jego pracy z portu USB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę mi nie podszedł. O ile spotify działało bez problemu to odtwarzanie z plików zapisanych na pendrivie to jakiś dramat, kolejność alfabetyczna i za cholerę nie można tego posortować inaczej do tego po jakimś czasie nie urzywania nie widział pendriva i trzeba go wyciągnąć z portu usb i wlożyć ponownie. A twardy dysk 500gb samsunga podpięty nie wystartował.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem taki dekoder do telewizji satelitarnej. Zrobiłem doktorat z neutrino ( taki Linux ) i zrzutkę robiłem na nowe urządzenie dla takiego jednego ruska co programował cuda na to - czasem mu się sprzęt spalił to trzeba było pomóc.

Osobiscie lubię urządzenia co działają. Malina pewnie też działa ale przed Tobą doktorat ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...