Skocz do zawartości

Jakie kolumny do amplitunera yamaha RX-N600


Recommended Posts

Cytat

Witam jestem nowy na forum .Kupiłem niedawno amplituner Yamaha RX-N600 jest to amplituner kina domowego zależy mi bardziej na słuchaniu muzyki niż na filmach tyle że muzykę chciałbym słuchać w stereo na 4 kolumnach amplituner posiada przełącznik głośników a+b może napiszę co jest napisane z tyłu amplitunera front a or b 4-8 ohm min.

              a+b 8-16 ohm min.

               sourrand 6-8 ohm min.

               sourrand back 6-8 ohm min.

               center 6-8 ohm min.

               95W na kanał

Mam już upatrzone kolumny Jamo classic 8 są to kolumny 4 ohm z tyłu pisze long term power 150 w short term power 200 w i kolumny yamaha ns 50 f  6 ohm czy któreś z tych kolumn nadadzą się do tego amplitunera aha i chciałbym żeby kolumny przednie jak i tylne grały z tą samą głośnością miałem kiedyś amplituner yamahy tyle że nie miał on przełącznika a+b speakers i miałem podłączone przednie i tylne i przód grał dużo lepiej niż tył . A więc chodzi mi o to żeby tył i przód grały tak samo.

 

Cytat

 

 

Edytowano przez Radek.Nizio@gmail.com
bład w pisowni
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.08.2018 o 00:11, Radek.Nizio@gmail.com napisał:

a jeżeli chodzi o słuchanie muzyki w stereo to ja lubię słuchać na 4 kolumnach.

No to już nie jest stereo jak masz 4 kolumny w różnych miejscach...

W każdym razie jak koniecznie chcesz grać równocześnie na 4 kolumnach w jednym pomieszczeniu to postaraj się, by było to dwie pary takich samych kolumn.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...