Skocz do zawartości

Soundbar 5.1/7.1 do 2300zł


Jakub1234

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Ryzyko zawsze istnieje z uzywanymi. Najlepiej kupywac osobiscie po przesluchaniu. Olx/allegro i szukasz w okolicy

Uzywane w tej cenie masz 1-2klasy lepszy sprzet od uzywanego. Zalezy na czym ci zalezy. Ja jak wymienialem amplituner to z uzywanych atmos raczej nic nie bylo. A uzywane 2-3 lata to czesto cena jest tak wysoka, ze wolalem kupic nowe z gwarancja. Zwroc uwage na stare dobre amlitunery mozna kupic juz za 500zl w gore.  I na pewno lepsze od tej 383

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam amplituner jaki miałem Onkyo 606 i numerkami w gorę.

8... np. 805 to już mercedesy.

Poczytaj po forach, opiniach. Mi zajęło to kilka tygodni zanim wymieniłem amplituner i wyszło ,że kupiłem nowy bo napaliłem się na atmosa ale chyba nie żałuje. Inaczej kupiłbym coś z serii 8 lub 9... onkyo

 

Jeśli chodzi o kolumny to zapraszam na wątek:

 

Edytowano przez modelarz01
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamahę znam tylko jedną 683 w podobnej cenie można kupić z gwarancją nową. Popytaj może mają gdzieś jeszcze w dobrej cenie. 

Popytaj jakie mają i polecają amplitunery S4home, q21 - dostaniesz lepszą cenę niż w sklepach.

Nie zapominaj o głośnikach ,które kosztować będą podobnie albo i więcej za zestaw 5.0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...