Skocz do zawartości

Stereo za 2000 zł do pokoju 25m2


Mateo89

Recommended Posts

Mateo lubię Cię bo jesteś tu znany, Miałeś ostre przejścia życiowe hi-fi, przecież wiesz że soundbar nie i po trzykroć nie! Sam poczytaj i sobie wybierz, bo potem będzie że znów ktoś Ci źle doradził, żeby lepiej grało to kup coś z używanych, nie ma nic na gotowe, musisz się wysilić i sam przejrzeć Internet i aukcje wszelakie i poczytać- pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

W tej cenie nie dostaniesz za wiele. Soundbar na pewno nie. Lepiej nie mieć nic.

A co do kolumn to jeszcze spoko za tysiaka dostaniesz Magnaty 1002 lub Heco Victa 702.

Ale elektronika za 1000 zł to albo słaba Yamaha RN303 albo dużo lepiej Pioneer A30 i pewnie w to bym uderzył + jakiś tani DAC do TV jak Fioo.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Arturas napisał:

Czyli S4 nie zgadzasz się z propozycją Q21 tak?

No nie. Bo podstawki i to przeciętne do 25 metrów to granie takie sobie. 

20 godzin temu, Mateo89 napisał:

Dzięki panowie za odpowiedź. Po gadam z rodzicami i może coś dołożę do tej kwoty by coś można było złożyć normalnego. @S4Homeile twoim zdaniem muszę wydać by złożyć co kolwiek normalnego? 

Za 2500 dostaniesz już coś lepiej. Za 3k masz większy wybór. Oczywiście mówię tu o cenach już po rabacie. Więc wyjściowo kupujesz niby produkty jeszcze droższe. 

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@S4Homewięc co proponujesz w kwocie 2500 zł? Ostatecznie myślałem o czymś takim Pioneer NC-50DAB bo posiada odtwarzacz płyt a rodzicą zależy na cd bo mają bardzo dużo płyt które uwielbiają słuchać, na tym im zależy i te urządzenie jest bardzo kompaktowe plus jakieś kolumny podłogowe. Co to tym sądzisz? Wiem że kwota większą ale czy warto? Chyba nie ma więcej takich urządzeń jak pioneer z wbudowanym cd i do tego takich smuklych? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@S4Home a jakie kolumny polecisz do Pioneer NC-50DAB? Nie mogę wydać fortuny więc proszę o propozycję po maksymalnych rabatach już i najlepsze w danym przedziale cenowym. Tego pioneer mogę kupić za 1500 zł używanego ale z niemieckiego komisu audio, czy warto? Oczywiście sprawdzę go przed kupnem bo mam nie daleko by pojechać po niego. 

@Top Hi-Fi Poznań dla rodziców spokojnie wystarczy☺️

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...