Skocz do zawartości

Recommended Posts

3 godziny temu, Marcin Szpiglewski napisał:

Oczekuje ogólnego polepszenia więcej blasku góry gładkości średnicy,

Akurat tego to żaden producent na świecie Ci nie zagwarantuje a tak na prawdę to niczego Ci nie zagwarantuje.

Niedawno testowałem kable zasilające i u mnie to nie działa , ale niczego nie wykluczam. Co do czarnego tła ja uzyskałem takowe stosując filtry Schaffnera drugiego rzędu.

Co do gniazd i kabla nie było żadnej różnicy , czy filtr działał na przedłużaczu z MM , czy na kablu Siltecha , Gigawatta, Supry, czy były gniazda Furutecha ,Monacora czy Schurtera. Od zakłóceń EMI,RFI jest filtr ,a reszta wg. mnie to lep na potencjalnych klientów. Mam dwie listwy na różnych gniazdach więc porównywałem , z przedłużaczem też :) 

Moja listwa / dwa filtry 2 rzędu, niezależne zasilanie do każdego gniazda i wystarczy :) / i testowane kable:

 

IMG_2762.JPG

IMG_2476.JPG

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 203
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Tomek nie masz czasem jakiś  kabli zasilających na zbyciu?

11 godzin temu, Marcin Szpiglewski napisał:

Oczekuje ogólnego polepszenia więcej blasku góry gładkości średnicy, lepszego czarnego tła separacji źródeł pozornych

Lepiej pieniądze na zasilający wydać na akustykę, a najlepiej na źródło, a jeszcze lepiej na akustykę, kolumny, źródło ... Chyba że akustyka jest już zrobiona, wtedy można poeksperymentować z sieciowym do źródła, czy w ogóle z zasilaniem źródła. Nie licz że listwa odmieni dźwięk, twoich oczekiwań na pewno nie spełni też wymiana samego kabla zasilającego listwę.

Pozdrawiam.

Z czego słuchasz?

Edytowano przez Pboczek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pboczek napisał:

Tomek nie masz czasem jakiś  kabli zasilających na zbyciu?

Nie mam ,te na testy były pożyczone, Suprę kupowałem z metra, ale mogę Ci załatwić w dobrej cenie :) 

Po za Przedwzmacniaczem cała reszta mojego audio chodzi na fabrycznych bo 30 lat temu nie przewidzieli , że kabel zasilający może stać się takim fetyszem dla posiadaczy sprzętu audio. I tyle forsy przeszło producentom koło nosa , a wystarczyło by przecież założyć gniazdka IEC za 3$ , Ci dawni kapitaliści to nic nie myśleli , albo społeczeństwo było inne , no nie wiem zresztą :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...