Skocz do zawartości

Który Pioneer lepszy? vsx-329 czy vsx-527


Świstak

Recommended Posts

Cześć wszystkim,

przymierzam się do skompletowania pierwszego zestawu kina domowego. Mam już zestaw głośników 5.0 (Pioneer S-ES3TB), teraz przyszła pora na amplituner i subwoofer.

W związku z tym mam do was, ludzi bardziej obeznanych w temacie, pytanie. Mam okazję w tej samej cenie nabyć używany amplituner Pioneer VSX-329 albo Pioneer VSX-527. Który z tych dwóch modeli będzie lepszym wyborem na dłuższy czas? Postaram się w miarę krótko przedstawić swoje potrzeby i oczekiwania wobec sprzętu. Trudno jest mi się zdecydować, bo z jednej strony 537 ma funkcje sieciowe i można nim sterować z aplikacji, z drugiej 329 przenosi UHD w 60 klatkach. 

1. Powierzchnia: Salon w bloku (ok.23-25m2)
2. Zastosowanie: Głównie filmy z dysku twardego i słuchanie muzyki (rock, metal, blues). Drugorzędnie gra na konsoli PS4.
3. Oczekiwania: Chciałbym, żeby amplituner dobrze współgrał z głośnikami, które już mam.
4. Jakiś pomysł na subwoofer pasujący do zestawu?

Z góry przepraszam, jeżeli moje pytania są mało precyzyjne, bądź zbyt laickie. Dziękuję za każdy komentarz.
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...