Skocz do zawartości

kolumny do Yamaha RN803D


johnflower

Recommended Posts

Przed zakupem sprzętu słuchałem Yamahy 803 z Bowersami 683 s2 i zachwalałem to połączenie na forum.... faktycznie jako jeden z nielicznych :) . Niestety salon nieelegancko wymigała się z możliwości pożyczenia sprzętu do domu i finalnie projekt upadł. Obecnie u mnie gra Yamaha RN 803D z KEFami Q750 - połączenie naprawdę warte przesłuchania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

17 godzin temu, S4Home napisał:

A jednak! A podobno takie dobrze dostępne......

Ale już tak obiektywnie to KEF Q750 czy 683 S2? Bo jednak brzmienie skrajnie różne.

Piotr

Musiałbym teraz B&W posłuchać żeby się rzetelnie wypowiedzieć.  Wtedy zaczynałem dopiero przygodę z audio i zwracałem uwagę na zupełnie inne rzeczy niż teraz. Może wybiorę się na odsłuch .... żebym tylko nie żałował ;).  Widziałem, że cena kompletu bowersów z yamahą 803 też spadła ;)

16 godzin temu, Maoco napisał:

KEF Q750 u mnie nie bardzo bo pokój 11 m2.

S4Home jest bardzo daleko od Poznania więc to byłaby niezła wyprawa żeby posłuchać sprzętu. Ale może warto. W końcu trochę kasy to kosztuje a nie ma nic gorszego jak być nie do końca zadowolonym z zakupu.

A faktycznie na 11 m 2 to by była trochę przesada brać Q750 :) . Pożycz sprzęt do domu, po wpłaceniu kaucji kurier przywiezie Ci pod drzwi i na spokojnie podejmiesz decyzję oceniając jak sprzęt gra w domu. I nigdzie nie musisz jeździć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Dnia 8.11.2018 o 11:13, Top Hi-Fi Poznań napisał:

B&W nie spotkasz wszędzie, są na wyłączność w TopHiFi. Dlatego nie są tak popularne jak brandy, które stoją wszędzie. Posłuchaj konkurencji, wpadnij do nas jeszcze raz posłuchac B&W i wtedy podejmij decyzję :) Ma podobać się Tobie, a nie ludziom na forum. 

Miałem kupić Yamahę 803,a zamiast niej mam NAD C375bee digital 2. Z DAC 2. I teraz zaczynam drogę przez kolumny. Przyjadę do Was tophifi zobaczyć Indiana line diva 650 a u konkurencji chciałbym posłuchać MA silver 6 lub bronze 6.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Witam a jakie kolumny do pokoju 15m obecnie mam taga harmony tav 406v2 po starym ampli muzyka Trance,techno disco

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka



Witam a jakie kolumny do pokoju 15m obecnie mam taga harmony tav 406v2 po starym ampli, muzyka Trance,techno disco kwota do wydania do 3 tys dodam ze jestem początkujący

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka






Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Yamahą RN 803, w 15m2 proponuję Ci sprawdzić głośniki podstawkowe, ale z większym wooferem na basie. Najciekawszym modelem, jest z naszej oferty, nowy, odświeżony

B&W 606 s2 Anniversary https://www.tophifi.pl/glosniki/glosniki-podstawkowe/bowers-wilkins-606-s2-anniversary-edition.html

Konstrukcyjnie przypominają swojego poprzednika 685, jednakże wewnątrz (zwrotnica) nastąpiło kilka istotnych zabiegów, jak choćby zastosowanie kondensatorów Mundorfa.

Do dynamicznej i szybkiej muzyki, jak znalazł.

Zapraszamy Cię na odsłuch, wystarczy że wykonasz do nas telefon :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...