Skocz do zawartości

Dali e-9f czy Rel HT1003 proszę o pomoc.


Dawidbed

Recommended Posts

Witam, posiadam kino domowe 5.0 Dali Spektor 6 oraz ampli onkyo 656. Podczas oglądania filmów czegoś mi brakuje i postanowiłem zainwestować w suba. Moje typy to dali e9 lub rel HT 1003, ale jestem otwarty na sugestie innych. Proszę o pomoc, który z tych subów będzie lepiej grał na 90% filmy i 10% muzyka. Powierzchnia pokoju ok 25m2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ,że nikt nie wspominał klipscha jakiegoś ;)

Nie wiem czy do końca roku też nie będę zmieniać w swoim systemie sub-a w podobnym budżecie ,ale to zobaczę i jak coś założę swój wątek.

Natomiast ciekawi mnie różnica w klipschach , czym różnią się np. r-10sw vs r-110sw , jest odczuwalna różnica w brzmieniu (jego jakości , no właśnie w czym?)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Kubakk napisał:

Dziwne ,że nikt nie wspominał klipscha jakiegoś ;)

Nie wiem czy do końca roku też nie będę zmieniać w swoim systemie sub-a w podobnym budżecie ,ale to zobaczę i jak coś założę swój wątek.

Natomiast ciekawi mnie różnica w klipschach , czym różnią się np. r-10sw vs r-110sw , jest odczuwalna różnica w brzmieniu (jego jakości , no właśnie w czym?)

 

Nie dziwne. Zmiana dystrybutora na niekorzyść. 

10 ma membranę z włókna węglowego a 110 z cerametaliki. Czytałeś mój wątek o porównaniu klipschow?

 

 

18 godzin temu, Dawidbed napisał:

Witam, temat zakończony. Zakupiony został sub velodyne eq max 10. Moim zdaniem jest rewelacyjny. Dziękuję Panu z S4home za doradztwo i wszystkim innym za wypowiedzi.

No i to znacznie lepszy wybór. Polecamy się na przyszłość.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...