Skocz do zawartości

Wzmacniacz do Kef R300


tomaz75

Recommended Posts

Witam,sprzedałem Marantz pm 8005 i prosze o propozycje do 4000 nowe lub używane,będzie to grało z Kef R300 pokój ok.18 m.kolumny na standach ,kable Kimber 4pr,źródło Raspberry z Hifiberry dac+pro ,Rca Chord C line,bas z tych kolumn wydaje mi się wystarczający potrzebuje dobrej średnicy i wyraźnej góry.Muzyka bardzo rożna od Sade,The Cure po Death,także stopa musi byci gitary tez chciałbym dobrze słyszeć.Dziekuje za propozycje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż dziwne, że nikt nie zaproponował Atoll-a :) Moim zdaniem Atoll IN100 to pozycja obowiązkowa do sprawdzenia, zwłaszcza do Kef R300. Silny, dynamiczny i żywy a przy tym bardzo muzykalny. Klasowo i barwowo na pewno lepiej od "symtetycznego" Marantza 8005. Nie ma problemu z wypożyczeniem na odległość. Jesteśmy do dyspozycji.

 

Pozdrawiam,

Michał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, tomaz75 napisał:

Ta 200 na portalu to drugi właściciel.Niby nic ale ryzyko jest.4 k.to i tak już będzie maksimum z małą pożyczką.A co do innych moich propozycji,co sądzisz?Moze jeszcze Cambridge audio cx80?

Mam sprzęt który jest chyba już z 4tej reki (odtwarzacze CD) jakoś działają ;)

To nie jest boombox za 500zł który kupuje napalony małolat i napier... ile wlezie i gdzie popadnie. Ludzie szanują dość drogi sprzęt .

Przedwzmacniacz też mam kupiony używany i na pewno nie był od pierwszego właściciela.

Edytowano przez Fafniak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ile razy słyszałem Hegla to odnosiłem wrażenie sterylnego grania. Być może jest to krzywdząca opinia no ale takie miałem wrażenie.

Dużo powietrza , dobre wysokie ale dla mnie jakieś malo delikatne

Bas na swoim miejscu w w dobrych proporcjach.

Może ci własnie podpasuje, moż w twoim pomieszczeniu zgra sie z tobą i resztą systemu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ból głowy,bo ciężko dobrać coś co będzie grało tak jak chce.Wiele używanych wzmacniaczy na Allegro lecz nie mam doświadczenia jak one brzmią,a bardzo często nie ma możliwości zwrotu,a zakup w ciemno to niedobry pomysł.Ten Hegel tez bez zwrotu.https://allegro.pl/kategoria/wzmacniacze-i-pokrewne-wzmacniacze-257182?showLeftColumn=true&stan=używane&stan=po zwrocie&stan=powystawowe&offerTypeBuyNow=1&price_from=2000&price_to=5000&order=m Jakby ktoś pomógł na który wzmacniacz zwrócić uwagę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...