Skocz do zawartości

Adaptacja sufitu


Fafniak

Recommended Posts

9 godzin temu, RoRo napisał:

Proszę bez odnoszenia się do innego forum i uszczypliwości na temat osób tam piszących czy nim zarządzających! I nie ma znaczenia, że nie wymieniłeś jego nazwy...

To może raczej Twoje zachowanie na innym Forum budziło emocje i doprowadziło do "bana" dla Ciebie i w efekcie do zamknięcia konta... Warto się nad tym zastanowić.

Proszę BEZ ALUZJI I ZŁOŚLIWOŚCI w stosunku do osób z innego forum! Sporo osób wie kogo i jakie forum miałeś na myśli.

Pozdrawiam 

PS. Nie ma zgody by na Forum AUDIO ktoś obrażał inne osoby-również te, które piszą na innych forach!

Po raz kolejny powtarzam: jeśli ktoś nie zgadza się z Regulaminem Forum i zwyczajami tu panującymi- to obecność na Forum AUDIO nie jest obowiązkowa. 

Cóż... rozumiem ale jest to tylko obserwacja zachowania na tamtym forum. i nie chodzi o tamtejsze wpisy Krafta tylko o zachowania wobec innych użytkowników. Frazesami nie są w stanie przykryć tego że tolerują tylko osoby zgadzające się z założycielami forum.

7 godzin temu, wpszoniak napisał:

@audiowit, dla ścisłości- nikt nie usunął Krafta! Sam poprosił o zlikwidowanie konta Ja równiż poprosiłem o likwidację konta na forum, o którym tu mówimy, tyle że parę tygodni później. Poza tym ci koledzy, jak ich określasz, wypisują paszkwile na swoim portalu, które nijak mi jakoś nie pasują do koleżeńskiego traktowania... Dokładnie mojej osoby. A czy ja jestem użytkownikiem tego forum? No, chyba tak... 

Według mnie, ich poczynania (a nie ja/my zacząłem/zaczęliśmy) zwalniają z obowiązku bycia koleżeńskim.... Ja na pewno takim nie będę w stosunku do byłych moich kolegów.

No właśnie wpszoniak był jedną z osób która obserwowałem z ciekawości jak jego losy tam się potoczą ;)

 

end

 

A teraz może coś w "temacie' ?

Edytowano przez Fafniak
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, audiowit napisał:

Więc zachowajcie swoje komentarze na prv lub maile i nie wrzucajcie ich na ogólny. Chyba nie chcemy niepotrzebnych konfliktów.

To jest właśnie najlepsze podsumowanie -wraz z poniższym wpisem Fafniaka by wrócić do głównego tematu bieżącego wątku, więc tego się trzymajmy!

14 godzin temu, Fafniak napisał:

end

A teraz może coś w "temacie' ?

Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

niestety nijak

trochę "pogadałem" z bartkiem i zawiesiłem się

druga sprawa to to że przy okazji zastanawiam się nad zmiana oświetlenia w pokoju i ew. rozstawienia ustrojów aby pomiędzy nimi miesciły się punkty oświetleniowe.

Ale to wszystko w przypadku sufitu jest cholernie ciężkie do zaprojektowania i wypróbowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

@www.sonixsound.pl na pierwszej stronie tego tematu są zdjęcia taki rozpór które mogę mieć w ilości do 6 sztuk

Ale z drugiej strony robi się z tego "las" przed słuchaczem

Dlatego wymyśliłem że gdybym miał sztywne listwy / kije, rurki to mogę je oprzeć na półkach pod sufitem i na niach (pomiędzy sufitem a rurkami - położyć dyfuzory

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...