Skocz do zawartości

Stereo do 3000zł do pokoju 10 m2?


Cyryl

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Wybór zależy od Twoich indywidualnych preferencji. Podaj więcej szczegółów - przede wszystkim jakie zazwyczaj gatunki muzyczne słuchasz, jakie preferujesz brzmienie (jasne, ostre, dynamiczne, ciepłe, miękki, ...).

Szukając najbardziej uniwersalnego systemu mini do 10m2, który moim zdaniem obiektywnie będzie najlepszy, brałbym pod uwagę Pioneer XC-HM86D z kolumnami Heco Aurora 300.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham głównie Rocka i Metalu .W tej chwili mam stary wzmacniacz Pioneera A550 R i Cd Pioneer PD S601 do tego 2 małe satelity Wharfedale nie gra ten zestaw dobrze na pewno gównie przez te kolumienki .Chciałbym jakiś ciekawy sprzęt który na prawdę zagra dobrze .

Jaki jeszcze amplituner byłby godny polecenia do  Indiana Line Nota 260X bo na takie kolumny się zdecydowałem ?

Yamaha MCR-N670 PianoCraft + Indiana Line Nota 260X też fajny zestaw ciekawe jak wypada w porównaniu z Pioneer XC-HM86D +Indiana Line Nota 260X

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, Nota 260X będzie dobrze współpracowała z amplitunerze Yamaha. Może być także atrakcyjny pakiet cenowy Yamaha / Indiana Line. Yamaha to szybki, dynamiczny, swobodny, efektowny dźwięk, który w połączeniu z Nota 260X, oferujące plastyczny, dociążony, gesty charakter, zaoferuje bardzo uniwersalne, dynamiczne granie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yamaha R-N602 nie zwróciłem uwagi na rozmiary tego amplitunera jest za głęboki maksymalnie mogło by być 37 cm w związku z tym biorę pod uwagę Onkyo TX-8250 lub coś innego chciałbym się zmieścić w 3000 zł .Koniecznie musi to być amplituner dobrze jak by było chociaż wejście USB .Podejrzewam że Onkyo TX-8250 zagra lepiej niż  PianoCraft MCR-N670 czy Pioneer XC-HM86D?

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onkyo bardziej mi odpowiada wizualnie dołożę coś do kolumn najwyżej tu Magnaty 723 też mi odpowiadają ,ale chory bym był jak bym nie zapytał jakie kolumny były by najbardziej odpowiednie do tego amplitunera i czy jest sens inwestować w coś lepszego niż Magnaty 723 ?:) Do pokoju 10 m to tylko kolumny podstawkowe czy jakieś podłogowe też by mogły być i które będę lepsze ?Onkyo TX-8270 czy to prawda że różni się tylko hdmi od 8250?Bardzo dziękuję za cierpliwość i pomoc .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Onkyo bardziej mi odpowiada wizualnie dołożę coś do kolumn najwyżej tu Magnaty 723 też mi odpowiadają ,ale chory bym był jak bym nie zapytał jakie kolumny były by najbardziej odpowiednie do tego amplitunera i czy jest sens inwestować w coś lepszego niż Magnaty 723 ?:) Do pokoju 10 m to tylko kolumny podstawkowe czy jakieś podłogowe też by mogły być i które będ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak zmiana planów widziałem dziś na własne oczy Onkyo tx 8250 i Yamahe R-N602 ta Yamaha wygląda super za to Onkyo takie jakieś plastikowe się wydaje zupełnie nie moja bajka .W związku z tym zdecydowałem ostatecznie:) że kupię R-N602 mimo że trochę jest za duża na moją półkę .Czytając forum znalazłem ciekawe propozycje kolumn  Dali Zensor 3 ,Focal Chorus 706 czy Magnat 723 które z tych kolumn byście polecili do pokoju który ma tylko 10m taki  typowy tramwaj :)a może warto zastanowić się nad innymi kolumnami niż te które wymieniłem ?Przepraszam za zamieszanie ale ostro się wkręciłem .Pozdrawiam 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...