Skocz do zawartości

Pierwszy Uniwersalny zestaw stereo 3000/3500max


ERwinOZ

Recommended Posts

Cześć wszystkim

Planuje zakup możliwie najbardziej uniwersalnego nowego zestawu stereo do słuchania muzyki rock/pop oraz oglądania filmów z neflixa oraz teledysków z youtube. Sprzęt będzie ustawiony centralnie w pokoju 5x5m. Cena w jakiej chciał bym się zmieścić to 3000zł, ale jeśli było by coś zauważalnie lepszego za 3500 to jestem w stanie dołożyć. Fajnie gdyby sprzęt był wyposażony w radio fm, usb oraz radio internetowe (ale to dla mnie nie priorytet). Przeglądając forum zwróciłem uwagę na zestaw:

Yamaha R-N602 + Indiana Line Nota 550X

Proszę o opinię oraz polecanie gotowych zestawów.

Proszę również o informację, czy do korzystania z takiego zestawu konieczne było by dokupienie jeszcze jakichś niezbędnych akcesoriów ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

na pewno powyższy zestaw jest opcją bardzo ciekawą. Amplituner ma praktycznie pełne wyposażenie, zestaw gwarantuje pełny, dynamiczny, bardzo uniwersalny dźwięk. Są jednak alternatywy. Tylko minimalnie drożej masz zestaw Yamaha R-N602 z kolumnami Monitor Audio MR6. To lepsze, trochę większe i przede wszystkim mocniejsze kolumny. Jeśli lubisz mocny dźwięk z wyraźniej wyeksponowanymi skrajami pasma, jest także konfiguracja Yamaha R-N602 z polska konstrukcją STX Electrino 250 lub w podobnych kwotach z najnowszymi podlogówkami Pylon Audio Pearl 27. Spojrz także na ciekawe pakiety, zbudowane na bazie konkurencyjnego amplitunera sieciowego Onkyo TX-8250. Dźwiękowo to trochę spokojniejsze, bardziej dokładne, analityczne granie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za propozycje ale wolał bym ewentualnie propozycje trochę tańszego, ale porównywalnie dobrego sprzętu, 3500 to mój absolutny max a był bym bardzo zadowolony gdyby jeszcze coś z tej kwoty zostało mi na dodatkowe akcesoria. 

W dużej ilości przypadków w tej cenie polecana jest  Yamaha R-N602 i choć pewnie to dobry sprzęt za te pieniądze to w ogóle do gustu nie przypada mi jej wygląd. Wiem, że to ma znaczenie drugorzędne, ale niestety u mnie działa on na minus. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...