Skocz do zawartości

Audio Video Show 2018


RoRo

Recommended Posts

Mam coś jeszcze:

W pokoju 214 na PGE Narodowym będzie można posłuchać odtwarzacza plików/przedwzmacniacza Cambridge Edge NQ z końcówką mocy Edge W

cambridge-edge.jpg.33ca3a241b066b191a9dbaf95919abd3.jpg

Wilson Sasha DAW należące do linii głośników WATT/Puppy - PGE Narodowy, sala 219.

wilson-sasha-daw.thumb.jpg.be9b4d35e72b0b8467d95856a6be7c8f.jpg

Monobloki Manron na lampie GM100. Produkt polski w cenie około 250 tys. euro - Radisson Blue Sobieski, sala 418.

monobloki-manron1.thumb.jpg.05e104b739709e9a397d4c0e052014ec.jpg

A to ostatnie wieści od Audio Center: https://audio.com.pl/newsy/sprzetowe/25827-arcam-roksan-i-monitor-audio-na-audio-video-show-2018

318451590_Harman_hda_series_audiocompl.thumb.jpg.262b777ebebb0339410e16a728232a7b.jpg

Monitor_Audio_Studio_Group_audiocompl.thumb.jpg.b48b414ed022218c8f68743f0148dfad.jpg

Monitor_Audio_Studio_Grey_Audiocompl_fot1.thumb.jpg.67a2b4487f7aa09d203ed552b0c0df1d.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WARSZTATY            to będzie ciekawe.

""Także w tym roku chcielibyśmy zaprosić państwa na warsztaty w ramach otwartych spotkań Krakowskiego Towarzystwa Sonicznego. Dwa główne odbędą się na PGE Narodowy oraz w Hotelu Golden Tulip""

 

AVS.JPG

http://www.highfidelity.pl/@main-3375&lang=

I będzie można co nie co wygrać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, audionet napisał:

Akustyka .To słowo w magiczny sposób maskuje słabo grające albo źle zestawione zestawy.Może akustyka w Sobieskim np.nie jest idealna ale czy wiele gorsza od akustyki w przeciętnym pokoju odsłuchowym z telewizorem itp.?

Top Hi-Fi cieszę się że będzie można posłuchać coś nie tylko dla szejków.

Coś w tym jest , jak odsłuchiwałem swoje kolumny (oraz inne) , to wybrane jako jedyne zagrały w pkt odsłuchowym tak ,że nie musiałem chodzić po pomieszczeniu by basu szukać ;)

Natomiast dobrze jest się zabezpieczyć pojęciem "akustyki" jakby coś za grube $$$ zagrało średnio

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się , warunki są zbliżone dlatego tym bardziej szkoda że niektóre systemy wypadają blado.

Też wole Sobieski, ale on ma jedną wielką wadę. Jak jest godzina szczytu oglądania to tłok jest już na korytarzach nie mówiąc o odsłuchach.

Na Narodowym dużo ludzi jednak jest w holu gdzie jest mase miejsca.

Piotrek

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do Was prośbę. Pierwszy raz wybieram się na AV Show, możecie podpowiedzieć na jakie stoiska się wybrać? Ponieważ "audio" zacząłem sie interesować parę miesięcy temu to niestety same nazwy firm nic mi nie mówią albo mówią niewiele :). Na pewno chciałbym posłuchać jakiś spektakularnych systemów mających rzucić na kolana jak i coś dla śmiertelników.

Będę wdzięczny za wszelkie sugestie.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5 listopada 2018 o 19:23, S4Home napisał:

Na Narodowym dużo ludzi jednak jest w holu gdzie jest mase miejsca.

Hol na stadionie (zresztą tak samo korytarze w pozostałych lokalizacjach) to się nadaje do oglądania sprzętu (oraz spotkań i rozmów) a nie do jego słuchania oraz do kupowania płyt. Wyjątkiem są słuchawki... 

Ksi3zyc-poczytaj wątek o poprzednich AudioShow na naszym Forum i podobne publikacje na ten temat, bo sporo sprzętu się powtarza z roku na rok.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Top Hi-Fi Poznań napisał:

Z naszych nowości, pokażemy nową markę w naszej dystrybucji, AVM, w jednej z sal zagra PA8.2 oraz SA 8.2.

 

Top Hi-Fi

No to miła wiadomość - bo stratę Simaudio ciężko przeżyłem!

A teraz wreszcie ta zacna niemiecka firma będzie miała rozsądnego dystrybutora, bo o poprzednim przez grzeczność nie będę się wypowiadał! Jak facet nie potrafił zrozumieć czemu korzystam z CDka i pytam się o nowości - skoro streamer jest na czasie i wg niego jest genialnym rozwiązaniem i w 100% zastępuje klasyczny odtwarzacz to myślałem że nie wytrzymam jego gadania - a on uporczywie przez pare minut mnie namawiał na takie rozwiązanie aż w końcu udało mi się wydać głos i grzecznie powiedzieć "Do widzenia" (mając jednocześnie nadzieję, że kolejne spotkanie nigdy nie nastąpi)!

Jak będziesz miał gifty reklamowe z logo AVM to się polecam - czaję się na kubek (pare lat temu wykombinowałem koledze taki z napisem Martin Logan i nadal jest szczęśliwy z tego powodu). Wybacz prywatę - ale to ze szczęścia (a poza tym raz na tyle lat chyba wolno, nieprawdaż?).

Pozdrawiam
PS. Nie mam nic przeciwko obecnemu dystrybutorowi Moona, ale w Warszawie  było mi bliżej do THF.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Top Hi-Fi Poznań napisał:

Z naszych nowości, pokażemy nową markę w naszej dystrybucji, AVM, w jednej z sal zagra PA8.2 oraz SA 8.2. 

Zagra również szczytowy system Yamahy , GT-5000 & C-5000 & M-5000 z kolumnami NS-5000

 

Super . Zobaczymy co to warte :)

teraz moon jest bardziej dostępny. To nawet lepiej. Aha że masz bliżej :) ok rozumiem, ja mam bliżej do ACP. :)

Piotr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...