Skocz do zawartości

Audio Video Show 2018


RoRo

Recommended Posts

Najlepsze kolumny....nie zartuję. Nie liczac wilsonów, avangardów, blumenchoferów i rockportów.

20181117_155421.jpg

Gora sb beryl, doł chyba visaton.

Bardzo podobaly mi się blumenchofery ( taka platoniczna miłosć)

Nie sposób też nie wspomnieć o Grobel audio Studerze i kolumnach diy. No i Pinkflojdach z taśmy.

P boczku, jesli chodzi o zdjęcie to plik i to z Majtka cyfrowego. Pedził Wilsony aż miło. Przez chwilę pomyslalem zeby zwinąć tego majtka do paczki papierosow ;).

Edytowano przez audiowit
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, audiowit napisał:

Najlepsze kolumny....nie zartuję. Nie liczac wilsonów, avangardów, blumenchoferów i rockportów.

20181117_155421.jpg

 

subiektywnie pewnie tak :D

27 minut temu, Pboczek napisał:

Czy dominuje jakiś gatunek muzyczny? Co zapodają z tych zestawów?

Dominuje jazz

ale coraz mniej jest plumkania

W większości miejsc można było poprosić o konkretne płty lub zapodać własną - nie było problemów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za wystawę, @RoRo miło było poznać zarówno Ciebie jak i kolegę, którego nicka już nie pamiętam. Dla wystawców AS to prawdziwy hardcore, wszystko mnie boli, chyba dziś nie wyjdę z  łóżka. 

Ja stałem w pokoju (ten z brodą), gdzie grała  Yamaha R-N803D z Mission QX-3- wiedziałem, że będzie dobrze, ale aż tak pozytywnych relacji się  nie spodziewałem. Ludzie nie mogli uwierzyć, że set kosztował "tylko" 6k :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na mnie od dwóch lat robi duże wrażenie Gato 

IMG_2118.JPG

IMG_2122.JPG

IMG_2120.JPG

11 godzin temu, Top Hi-Fi Poznań napisał:

 Yamaha R-N803D z Mission QX-3- wiedziałem, że będzie dobrze, ale aż tak pozytywnych relacji się  nie spodziewałem.

Byłem , słuchałem, i niestety muszę przyznać że ..........zgrało to się bardzo dobrze :) 

Byłem na odsłuchu tej Yamahy z Elacami i szału nie było , na AVS z QX-3 całkiem pozytywne wrażenie, fajny zestaw.

A może to akustyka ? :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, na początku był rozgardiasz. Obsługa troiła się żeby dogodzić każdemu dlatego pozwalali na puszczanie swojej muzyki. Czekałem cierpliwie żeby w obu pokojach leciała ta sama. Ogólnie to szok z niedowierzaniem połączony ze sprawdzaniem czy oby na pewno ten sam sprzęt gra. Był też wykład na temat paneli i jaki gdzie zastosować. Nie było czasu na pytania bo czekała druga tura chętnych porównać z adaptacją i bez.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wklejacie fotografie-to proszę z krótkim opisem (albo jeszcze lepiej z długim, czyli również wrażenia z odsłuchu) jaki to był sprzęt oraz firma wystawiająca... bo sporo czytelników naszego Forum zapewne nie było na AVS i nie zawsze mogło rozpoznać co grało,

Top HiFi Poznań -nam też było miło Ciebie poznać osobiście! Wraz ze mną był u Ciebie Audionet.

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...