Skocz do zawartości

Audio Video Show 2018


RoRo

Recommended Posts

Wśród atrakcji tegorocznego AVS będzie m.in. Anna Maria Jopek jako gość specjalny. I w trakcie jednego ze spotkań odbędzie się premierowy odsłuch winylowej wersji płyty Ulotne Anny Marii Jopek i Branforda Marsalisa.

Dnia 2.10.2018 o 16:48, S4Home napisał:

do czego będziecie podłączać topowe kolumny skoro nie ma gryphona i moona? Szkoda trochę?

Trochę zapasów Simaudio pewnie jeszcze będzie w TopHiFi i jak ktoś będzie chciał kupić to da się zrealizować taki zakup ? Więc jak będzie potrzeba to można np. wziąć końcówkę z serii osiemset z salonu na Andersa i podłączyć gdzie trzeba na AVS. Tym bardziej że na razie na liście wystawców Moon ma być na Stadionie w pokoju należącym do TopHiFi.

Zresztą co do dystrybucji tych Kanadyjczyków to Q21 mógłby zabrać głos i napisać czy za miesiąc będzie wystawiać taki sprzęt w stolicy. Jak się zmieści w Sobieskim...

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2018 o 11:46, Top Hi-Fi Poznań napisał:

bez jakiś mega wyprzedaży nie dało się tego sprzedać 

 

Oooo, a u nas się sprzedaje zacnie. I to bez wyprzedaży! Wystarczy zestawić z prawidłowymi kolumnami i klient jest bardzo zadowolony :)

A Michaelson sprzedał firmę bo ma 68 lat i zdrowie już nie te. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. weźmy pierwszy wzmacniacz z brzegu M3si. Detal 6 700  w chwili testu https://audio.com.pl/testy/stereo/wzmacniacze-stereo/2447-musical-fidelity-m3si, na stronie Q21 jest nawet detal prawie 7k

A w praktyce na ceneo wszyscy świecą ceną 4 695

O czymś to świadczy :) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wogole strona audioshow jest słaba. Nie wiem jak z listą ale też mi coś wyglądała na nie tak. 

Z drugiej strony jest mało zachęcająca. Więcej wpisów jest po wystawie. 

2 godziny temu, Top Hi-Fi Poznań napisał:

@rms.pl Co pokazujecie na AVS? MF z Triangle? 

Które musicale pokazujecie? Możemy wpaść?

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz kilka zdań od nas prawie jak z prasówki (chyba nie było tej informacji na forum) :) Na AVS zagra referencyjny system manufaktury MBL Deutschland z głośnikami Radialstrahler mbl 101 X-treme, pojawią się też monobloki Dan Dagostino Relentless i będzie to ich europejska premiera (PGE Narodowy, Studio TV3). Wzmacniacze ważą ponad 250 kg każdy i kosztują prawie 1,2 mln zł. Zagrają razem z kolumnami Wilson Audio Alexx.  Zestaw uzupełni front end dCS Vivaldi.:) 

mbl.jpg.f8c410e644dc06d4bf2cea7a7758bca4.jpg

dandagostino.jpg.1701c2fea2c2c789208b58ec3468dad2.jpg

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te top drogie sprzęty kupują głównie bogaci ludzie (niekoniecznie audiofile) jako zwykły prosty ładny gadżet do domu ;) Coś jak waza z dynastii ming , czy inny obraz za 100-200tysi. Chcą by przy tv ładnie coś wyglądało by potem swoim bogatym kolegom się chwalić , choć często nie wiedzą co mają :D

Zapytajcie branży potwierdzą że tacy to klienci na te sprzęty i dlatego są drogie + nie koniecznie grają na tyle lepiej niż sprzęty paro krotnie tańsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wystawie jestem prawie zawsze. I też zawsze mi brakuje tańszych i mądrze zestawionych zestawów .Większość producentów dystrybutorów przywozi najdroższe klocki .Nie ważne czy pasuje ich sygnatura dźwiękowa do siebie, byle były drogie. A pokazy na których drogi zestaw zagrał perfekcyjnie zliczył bym na palcach jednej reki.

Ale i tak atmosfera wystawy ,spotkanie z ciekawymi ludźmi . Bezcenne .??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Swoją drogą nierzadkie są sytuacje gdy odwiedzający wystawę mają w domu lepiej grający i jednocześnie tańszy sprzęt.


I po rozczarowaniu przestają chodzić na takie wystawy. A reszta przychodzi sobie popatrzeć chociaż...

A żeby być obiektywnym, to warto zauważyć że AudioVideoShow jest dużym obciążeniem dla wystawców i większość pracowników ma co robić nie tylko w czasie AVS, ale i na pare tygodni przed.


Czyli musi być to opłacalne dla wystawców. Zresztą podobnie jak targi samochodowe.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wystawie jestem prawie zawsze. I też zawsze mi brakuje tańszych i mądrze zestawionych zestawów .Większość producentów dystrybutorów przywozi najdroższe klocki .Nie ważne czy pasuje ich sygnatura dźwiękowa do siebie, byle były drogie. A pokazy na których drogi zestaw zagrał perfekcyjnie zliczył bym na palcach jednej reki.
Ale i tak atmosfera wystawy ,spotkanie z ciekawymi ludźmi . Bezcenne .
W tamtym roku Pylon i fezz. Całość około 4000 zł. Po wejściu do pokoju nie mogłem z podziwu wyjść jak mogą grać kolumny za 1000 zł. Liczyłem zera. Zresztą to nie tylko moja opinia, było ze mną jeszcze dwóch melomanów. Uważam że to było zjawiskowe wydarzenie całej wystawy. Nie ten wzmacniacz który wyglądał jak satelita, ale właśnie ten zestaw. W prasie tylko wspomniano o tym, na forach i grupach Facebook już więcej pisali. Oczywiście braki były no ale za te pieniądze to szok.

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.10.2018 o 04:36, MobyDick napisał:

Bo to kupują tacy co mają więcej żon niż jedną :) . Ponoć grupowo łatwiej z nimi rozmawiać ?. Tacy raczej nie mają problemów z tym gdzie to postawić.

Dokładnie tak. Takie produkty są przewidziane na rynek arabski. I kiedyś wiedziałem nawet zdjęcie z takiego domu (pałacu) jest tam miejsce na audio :)

 

Dnia 20.10.2018 o 19:16, j23 napisał:

Czyli musi być to opłacalne dla wystawców. Zresztą podobnie jak targi samochodowe.

Opłacalne ale inaczej. Nie ma cię, nie istniejesz. Nawet jeśli masz wyłożyć kasę. To forma reklamy. Po prostu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...