Skocz do zawartości

Marantz PM 7001


latarnik

Recommended Posts

 

 

 

Witam proszę o informację użytkowników Maranza PM 7001 jak gra ten wzmacniacz ? ,czy nadaje się do słuchania różnej muzyki polskiego rocka ,elektronicznej z lat 80/90 ,zwykłego radia ?

i jakie najlepiej dobrać do niego kolumny  mowa o używanych do pomieszczenia ok 25 m2

mało jest informacji na temat tego wzmacniacza

w jakim okresie był produkowany ?

znalazłem informację że najlepiej pasuje do jazzu ?

Chciał bym go używać jako uniwersalny wzmacniacz do codziennego słuchania obojętnie czego nie kierunkuje się a przedewszystkim stacji radiowych dlatego chce dokupić tuner ST 7001

dziękuje pozdrawiam

Edytowano przez latarnik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, S4Home napisał:

Cześć,.wzmacniacz dobiera się pod kolumny. Rzadko na odwrót bo jest trudniej. 

Seria pm7 jest ogólnie mało popularna. Była znacznie droższa od 6 a jednak nie aż tak lepiej. Klienci woleli dopłacać do seri 8. 

Dobierz kolumny a wzmacniacz będziemy wybierać później.

Pomóc?

Cześć Piotrze

Podoba mi się ten zestaw pm 7001 i st 7001 a pozatym  nie wszystkie konstrukcje mi odpowiadają wizualnie jestem trudny jak już pewnie zauważyliście

już go zamówiłem zawsze mogę odesłać ale po co taki kłopot ,

nie mam super wymagań ma ładnie dynamicznie czysto grać i to głownie z radia lubię radio dlatego zdecydowałem się na wzmacniacz i tuner

powiedz proszę czy Marantz sprawdzi się w tej roli wzmacnaicza uniwersalnego ? i czy to jest jakiś staroć ?radio ma DABa  bedzie działać u nas ?

Edytowano przez latarnik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 years later...

witam chciałem troche odswiezyc watęk, akurat duzo osób kupuje wzmacniacze w ciemno i przez rekomendacje, miałem wzmacniacz marantz pm7001Ki Signature i po prostu go nikomu nie polecam, wyłozony miedzia i kondesatory ulozone nie pionowo tylko rownolegle do plytki, sprzedałem na olx, brzmi tak samo jak wiekszosc wersji specjalnych sygnowanych Kenem, ten model nie ma zadnego basu, słaba moc 2x70w przy 8ohm, gra liniowo z głosników, niczego nie tworzy, tony wysokie przejaskrawione tak jak u wiekszosci urzadzen ze znaczkiem Ki i to sie powtarza u wieleu recenzentów wersji specjalnych, po prostu tanie efekciarskie granie w budzetowym wzmacniaczu, i to nie ma znaczenia czy budzetowa czy drozsza wersja KI po prostu trzeba dobierac i dopasowywac sprzet zeby złagodzic pasmo które nam nie odpowiada, to samo jest przy cd6000ose który miałem, wzmacniacz nie jest wart 600zł nawet no chyba ze ktos chce miec w nazwie marantz ki signature

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...