Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe - Budżet 500 PLN


Recommended Posts

Witam. Jestem zainteresowany zakupem nowych słuchawek dokanałowych. Docelowo będą wykorzystywane dość intensywnie 5-6h dziennie. Ważnym wymaganiem jest bardzo duża wytrzymałość na gwałtowne szarpnięcia. Wymagam czystego dźwięku z dobrym wyrazistym basem. Słuchawki będą wykorzystywane do telefonu OnePlus 6 - muzyka, filmy, streamy. Mikrofon jest wymagany. Przedział cenowy to najlepiej +/- 300 PLN, jeśli jest warto dołożyć grosza to nie będzie problemu wydania około 500 PLN

Przez ostatnie dwa lata korzystałem z SNAB Overtone EP-101M z których jestem w bardzo zadowolony, dlatego preferuje właśnie SNAB'y. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że mogą Ci się spodobać MEE Audio Pinnacle P2. Są niezwykle wytrzymałe, posiadają wzmocniony kabel, a nawet jeśli zdarzy się wypadek, to słuchawki montowane są na złączu MMCX więc bez problemu będzie można je potem "odratować". Słuchawki oferują dość ciepłe brzmienie o solidnej podstawie basowej, która jednak nie pozwala zniknąć górnym rejestrom. Scena i stereofonia na wysokim poziomie, średnica dobrze wyeksponowana i wyważona względem pozostałych części pasma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...