Skocz do zawartości

Słuchawki dokanałowe BT do 200zł Z MAGNESEM


Recommended Posts

Cześć Wszystkim,
Poszukuję słuchawek bezprzewodowych do telefonu (do muzyki) o bardzo konkretnych wymaganiach:
- Dokanałowe lub douszne
- Bez pałąka
- Z MAGNESEM POZWALAJĄCYM ZŁĄCZYĆ SŁUCHAWKI
- Do 200zł

Znalazłem tylko 2 modele, które odpowiadają tym wymaganiom:
JBL T110BT oraz Lamax Prime P-1. Który z nich będzie lepszy? A może są jeszcze jakieś inne modele, które spełniają te wymagania?

Z góry dziękuję za porady!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MobyDick napisał:

W tej cenie jest bardzo dużo różnych słuchawek tego typu. No może nie wszystkie maja magnesy do ich połączenia, tak jak JBL T110BT który ich niema.

BRAINWAVZ BLU-DELTA

BLUEDIO KN SPORT

Bluedio TN Magnetic

 i wiele innych

 

Dzięki. Szukam jednak koniecznie czegoś z magnesami. Często podczas biegania lub jeżdżenia na rowerze zdejmuję słuchawki i wtedy mi spadają. Magnes jest niezbędny dla ich utrzymania w moim przypadku. Miałem Lamax Prime P-1 i komfort użytkowania był nieporównywalnie większy niż przy modelach bez niego. Teraz zgubiłem je i zastanawiam się czy kupić te same, czy w podobnej cenie znajdę jakiś lepszy model.

Co do JBL T110BT, w opisie jest fragment: "wbudowane magnesy ułatwiają ich transport".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój błąd  JBL T110 nie mają wbudowanych magnesów,  JBL T110BT mają magnesy do połączenia ich bokami.

Nie mówię tu o magnesach samych przetworników, lecz o magnesach do łączenia słuchawek razem.

Znalazłem taką promocję: Snab Overtone EP-82M BT za 99 zł i ma wbudowane magnesy do łączenia słuchawek.

Edytowano przez MobyDick
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Wiem że już minął miesiąc , ale po testach i opiniach kupiłem VAVA Moov 28 , i sa rewelacyjne , kosztują około 17 GPB na amazonie , ja na aukcji na alledrogo kupiłem je za 53 zł. Bardzo dobry dźwięk bas zrównoważony, wysokie nienatarczywe,, żadnych opóźnień, bateria ładuje się w około 2 godziny i przy 3 godzinach dziennie mam ponad 50% i minęły 4 dni. Założyłem pianki Comply i są idealne, nie wypadają nawet podczas biegu. Za tę cenę polecam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...