Skocz do zawartości

Glosniki do komputera


eod

Recommended Posts

Czesc. Od razu zaznaczam ze jestem zielony jesli chodzi o sprzet audio. Do tej pory uzywalem jakichs glosnikow 2.1 za ok 700 zl niestety ostatnio zakonczyly zywot wiec musialem kupic cos nowego. Kupilem Edifiery rs2600. Generalnie bardzo przyjemnie graja jestem zadowolony maja o wiele pelnejszy dzwiek niz te ktore mialem. Poza jednym. Strasznie brak mi dzwieku subwoofera. Czy da sie jakoś dodatkowo dokupic i dolaczyc do nich subwoofer? Czy moze lepiej zwrocic je i kupic jakis wzmacniacz + 2 kolumny i subwoofer? albo jeszcez cos innego? Generalnie zalezy mi bardziej na jakosci dzwieku niz na tym by bylo glosno mam pokoj ok 25m^2 i wlascwie slucham tlyko muzyki sam dla siebie + gram. chcialem na wszystko wydac do ok 800-1000zl ale jakby 100-200 zl wiecej mialo dac duzo lepszy efekt to nie bedzie to problemem. ktos pomoze ?:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebne jest trochę więcej informacji by wybrać najbardziej optymalne rozwiązanie:

Jak jest z akustyką w Twoim pomieszczeniu? 

W jakiej odległości od kolumn będziesz słuchał?

Będziesz słuchał tylko z kompa, czy również inne urządzenia będziesz chciał podłączyć (teraz lub niedługo)?

Pozdrawiam

PS. Fabryczny zestaw 2.1 jest o tyle fajny, że masz dobrze dopasowane parametry kolumn i suba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokoj jest prostokątem o wymiarach niecale 6m dlguosci na 4,2 m szeroki dwie sasiednie skośne ściany komp na razie stoi mniej wiecej w 1/3 dlugosci pokoju i w polowie szerokości ekranem rownolegle do dlugiej sciany ale i kompa i glosniki moge wlasciwie dowolnie rozmiescic chociaz najwygodniej chyba byloby gdyby miescily sie na biurku albo gdzies w jego poblizu(jest dosc duze wiec ze zmieszczeniem czegos wiekszego nie bedzie problemu). raczej nie planuje podlaczac ich pod nic wiecej niz kompa.

wlasnie patrze poprzednio mialem edifiery s330d. tak porownujac z tymi rs2600 gralo gorzej brakowalo jakby dzwiekow ze srodkowego pasma takze nie zamienilbym ich spowrotem ale tu zdecydowanie brak mi dzwieku z suba.

Edytowano przez eod
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...