Skocz do zawartości

tv 85cali dylematy


Repugnant

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Sa tak drogie dlatego zadko ktos kupuje. Do bardzo duzego salonu czemu nie. Projektor jak s4home napisal do kina - tak. Do ogladania w dzien lepiej tv

Jesli chodziło o jakosc obrazu obydwu telewizorow to lepiej przekonac sie samemu ogladajac go w popularnych sklepach mediamarkt, euro itp.  Na tym forum glownie dostaniesz porady na temat sprzetu audio

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega kupil Sony XF 90 65" wytrzymal 2 tygodnie. 3 bad pixele i chmury na podswietleniu,. Teraz ma drugi zobaczymy ile wytrzyma. 

 

Na dzien dzisiejszy chyba nie ma zadnego dobrego TV. W Samsungu trzeba udezac w qed, bo serie nizsze sa slabe. Starsze modele jak KS czy h6400 sa wadliwe. OLED wszycy strasza wypalaniem. 

 

Na dzien dzisiejszy nie kupowalbym drogiego TV. Mysle ze trzeba przeczekac 2 lata az to sie unormuje. 

Ja dalem sobie na luz. Na TV obejzalem moze w tym roku ze 3 filmy? TV sluzy tylko do....   "aby cos lecialo". 

 

Zazdroszcze funduszu na TV :)

W zyciu nie wydam tyle hajsu na TV. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak panasonic ogłosil, ze przestaje produkcji telewizorow plazmowy h kilku modeli, a z czasem przejdzie tylko na led i oled to piersze co bieglem do sklepu kupic telewizor plazmowy. Dla mnie oledy i ledy to gowno- nie wiem jak ludzie moga sie tym podniecac. Pudrowe twarze, smugi....itd.. Jedynym plusem niski pobor energii. Rodzicow tez nakrecilem i maja plazme panasonica taka sama jak ja 42' obydwie juz kilka lat dzialaja bez zadnych wad

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starsza wypalaniem a to historię sprzed 3 lat z początkowych modeli.

Gadałem ostatnio z gościem handlującym oledami zarówno LG jak i Panasonica. I wszystko jest ok. Wiadomo jak zostawisz pasek startu po podłączeniu komputera to nie miej do nikogo pretensji ale przy normalnym użytkowaniu nic się nie dzieje.

Przy pierwszych plazmach też tak było. A ostatnie w sprzedaży były pozbawione tego defektu 

3 nad piksele i mu wymienili? To szczęściarz. Bo takie coś nie podlegała gwarancji.

Piotrek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki zawsze jest jakies ale.wypalanie oledow jest faktem wystaczy poczytać fora(co to jest normalne użytkowanie tv) do projektora tez najlepiej by było dostosować miejsce w którym będzie się go ogladalo.w nowych tv tez się cos zawsze najdzie to zle pixele to chmury itd.kazde rozwiązanie ma minusy i każdy dopasowuje je do siebie i dla tego siedze tu czytam i staram się znalesc najlepsze rozwiązanie dla siebie.i tak mysle ze będzie to wlasnie duzy tv.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie potrzebujesz większego ekranu od 85 cali to TV jest znacznie wygodniejszy w użyciu od projektora. W ostatnich latach jakość obrazu TV LCD znacznie się poprawiła i fakt że ich produkcja jest znacznie tańsza niż plazm spowodował że zaprzestano ich produkcji. A jakość obrazu obecnie produkowanych LCD jest porównywalna do plazm z końca ich produkcji. Panuje ciągle sporo mitów na ten temat wynikających z przeszłości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, MobyDick napisał:

Jeśli nie potrzebujesz większego ekranu od 85 cali to TV jest znacznie wygodniejszy w użyciu od projektora. W ostatnich latach jakość obrazu TV LCD znacznie się poprawiła i fakt że ich produkcja jest znacznie tańsza niż plazm spowodował że zaprzestano ich produkcji. A jakość obrazu obecnie produkowanych LCD jest porównywalna do plazm z końca ich produkcji. Panuje ciągle sporo mitów na ten temat wynikających z przeszłości.

wiesz nie ma za dużych ekranow:)a serio z projektora przy mojej odleglosci mogę wycisnąć 100 może 110cali niby więcej ale...mysle tez o kosztach.niby można kupic dobry projektor w cenie tego soniacza ale dochodzi jeszcze dobry ekran najlepiej elektryczny:)wieszak do projektora(brak innej możliwości zamontowania w moim przypadku)i z 12m kabla hdmi a to wszystko generuje koszty i to nie male.no i mysle ze przy porównaniu tv i projektora w moich warunkach projektor wcale nie uzyskal by miazdzacej przewagi.tak mysle ale caly czas się ucze i dla tego tu jestem:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekrany do projektora masz troche tansze na alliexpress. Ale jak z jakoscia to nie wiem. Kabel hdmi 15m mam za 65zl. Jak chcesz sie poczuc lepiej to za 300zl i powinien wystarczyc. A tak naprawde jesli nie masz warunkow to lepiej tv kupic. Projektory sa dobre na wieczor jak ogladasz jakis film. A na codzien do ogladania telewizji to na 100% tylko telewizor. Projektor jest do filmow przy odpowiednich warunkach. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, modelarz01 napisał:

Ekrany do projektora masz troche tansze na alliexpress. Ale jak z jakoscia to nie wiem. Kabel hdmi 15m mam za 65zl. Jak chcesz sie poczuc lepiej to za 300zl i powinien wystarczyc. A tak naprawde jesli nie masz warunkow to lepiej tv kupic. Projektory sa dobre na wieczor jak ogladasz jakis film. A na codzien do ogladania telewizji to na 100% tylko telewizor. Projektor jest do filmow przy odpowiednich warunkach. 

Ja juz raz kupilem tani ekran. Dziekuje bardzo. Teraz napewno kupilbym cos firmowego. 

 

A co do autora tematu, niech kupuje TV. Telewizor to telewizor - wlaczasz i ogladasz. Bez zbednego bawienia sie. 

 

Ja wole projektor bo wiekszy, oczy mnie nie bola i zona moze siedziec w salonie przed tv a ja ide swoje ogladac. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.08.2018 o 20:10, modelarz01 napisał:

Jak panasonic ogłosil, ze przestaje produkcji telewizorow plazmowy h kilku modeli, a z czasem przejdzie tylko na led i oled to piersze co bieglem do sklepu kupic telewizor plazmowy. Dla mnie oledy i ledy to gowno- nie wiem jak ludzie moga sie tym podniecac. Pudrowe twarze, smugi....itd.. Jedynym plusem niski pobor energii. Rodzicow tez nakrecilem i maja plazme panasonica taka sama jak ja 42' obydwie juz kilka lat dzialaja bez zadnych wad

popieram...rowniez mam dwie plazmy panasonica 37 i 46 cali.8 rok dzialaja bez wad.obraz kosa i bzdura jest ze sa pradozerne i sie obraz wypala.stawiam je dzis miedzi plastikowe szajsungi i obrazem bije je na glowe.pozdrawiam tych co kiedys mowili ze slyszeli ze plazmy sa beee:Dniech dzis sie delektuja obrazem z plastikowych telewizorow

Dnia 20.08.2018 o 20:10, modelarz01 napisał:

Jak panasonic ogłosil, ze przestaje produkcji telewizorow plazmowy h kilku modeli, a z czasem przejdzie tylko na led i oled to piersze co bieglem do sklepu kupic telewizor plazmowy. Dla mnie oledy i ledy to gowno- nie wiem jak ludzie moga sie tym podniecac. Pudrowe twarze, smugi....itd.. Jedynym plusem niski pobor energii. Rodzicow tez nakrecilem i maja plazme panasonica taka sama jak ja 42' obydwie juz kilka lat dzialaja bez zadnych wad

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Utwórz nowe...