Skocz do zawartości

tuner radiowy do nad326 i heco aurora 700


Portimo

Recommended Posts

Witam,

NAD 326bee +heco aurora 700  i poszukuje tunera radiowego

na początek dodam że miałem podłączonego do tego marantz ST-7001 i była to tragedia - dzwięk był tak płaski i pozbawiony basu że nie dałem rady wytrzymać i sprzedałem go po 2 dniach.

Pytanie co polecacie do takiego zestawu żeby dobrze się zgrało i był bas. Nie zależy mi na DAB radio, głównie odsłuch FM

Czy warto iść w NAD c420, c422, c440 jakie to brzmienie? i czy się zgra z moim sprzętem? Głównie zależy mi na opiniach nad c440 bo mam okazje kupić za 200zł a cenny na portalach są 2 razy większe. Co myślicie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

badam temat i zobaczyłem że model NAD c422 jest młodszy więc może bardziej udoskonalony choć niżej niż c440 ?

pytanie: czy te wymienione tunery będą współpracowały z pilotem wzmacniacza NAD c326bee ?

dedykowany model to c426 - bede szukał okazji ale brak ogłoszeń wiec bardziej skupiam się w kierunku c422 lub c440.

Dalej czekam na jakieś propozycje innych marek ? czy tylko NAd z NAdem się dogada? myślę że macie coś sprawdzonego :)

kupię w ciemno ponieważ nie będę jeździł z kolumnami i wzmakiem :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...
Dnia 17.08.2018 o 18:02, Portimo napisał:

Witam,

NAD 326bee +heco aurora 700  i poszukuje tunera radiowego

na początek dodam że miałem podłączonego do tego marantz ST-7001 i była to tragedia - dzwięk był tak płaski i pozbawiony basu że nie dałem rady wytrzymać i sprzedałem go po 2 dniach.

Pytanie co polecacie do takiego zestawu żeby dobrze się zgrało i był bas. Nie zależy mi na DAB radio, głównie odsłuch FM

Czy warto iść w NAD c420, c422, c440 jakie to brzmienie? i czy się zgra z moim sprzętem? Głównie zależy mi na opiniach nad c440 bo mam okazje kupić za 200zł a cenny na portalach są 2 razy większe. Co myślicie

A jak w ogóle się spisuje połączenie Nad 326 bee plus Heco aurora 700? Zastanawiam się nad takim zestawem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...