Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kris peace

Używane KD

Recommended Posts

Witam, szukam jakiegoś używanego KD w granicach 1 tys. Niska kwota ale jestem amatorem. Lubie posłuchać muzyki oglądnąć film, ponadto konsola i tv samsung 50 calowy dlatego myśle nad zakupem czegoś niewygórowanego bo i taka kwota. znalazłem coś takiego np. https://allegro.pl/zestaw-kina-domowego-onkyo-tx-sr505e-5-0-koda-i7402885387.html#thumb/9 ,co sądzicie, tylko tutaj bez suba. Albo taki zestaw https://allegro.pl/onkyo-ht-r558-pilot-kolumny-5-1-m-audio-hcs-9920-i7130046527.html#thumb/2 Dzięki za każdą odp. 

Edytowano przez kris peace

Ani jedno ani drugie. Za tą cenę nie  znajdziesz nic sensownego nawet wśród używanych. Po prostu kwota jest za niska aby bawić się w kino.

Zostaw ten pomysł albo dozbieraj.

Piotrek

Za 1500 to tak minimum. Żeby nie było wstydu. Wiadomo jak z twoich linków znajdziesz i pewnie za 800. Ale to nie o to chodzi. Ma ci dać radość to po psortu Dozbieraj. Taka moja rada.

Piotrek

Tzn. ja taki budżet mam, po prostu muzyki słucham amatorsko więc nie chce wydawać zbyt dużo. 1500 jest okej, jakieś propozycje w tej cenie? byłbym wdzięczny.

Nie znam tych zestawów co podes linku. Kiedys mialem zestaw yamaha jakas 3... I glosniki koda f51. Byl to zestaw na te czasy bardzo fajny i zadne glosniczki komputerowe nie byly w stanie im dorownac. Ale to bylo moze z 10lat temu. Nie wiem jak teraz. 

Za 1500 upolujesz Onkyo 605/606/607

Denon 1910/1911/1912 Yamaha seria 6

Do tego quadral quintas 500/5000/ taga 606v3 a może i magnaty z serii motion.

Piotrek

15 minut temu, S4Home napisał:

Za 1500 upolujesz Onkyo 605/606/607

Denon 1910/1911/1912 Yamaha seria 6

Do tego quadral quintas 500/5000/ taga 606v3 a może i magnaty z serii motion.

Piotrek

Prawda warto dołożyć i cieszyc sie zestawem dluzej. Za nowy zaplacilbys 3-4xtyle

Dzięki za te odpowiedzi, w takim razie takie połączenie Quadral Quintas 5000F https://allegro.pl/quadral-quintas-5000f-4-8ohm-zestaw-kolumny-glos-i7516757952.html i do tego Denon avr 1912 https://allegro.pl/amplituner-denon-avr-1912-pilot-gw-i7512404382.html#thumb/1 może być? sub ewentualnie w przyszłości jeśli by brakowało basu ;)

Denona trzeba posluchac. Nie znam tej marki. Podobno brzmienie cieple.jednak do kina bardziej polecaja onkyo. Onkyo z przodu numerkiem 6 mozna dostac w podobnej cenie

A kolumny to tak jak s4home napisal

Edytowano przez modelarz01

Okej w takim razie biorę onkyo 605+ kolumny quadral quintas 5000 i śliczne dzięki za podpowiedź. Dla mnie amatora będzie na pewno okej i wiem ze nie robie żadnej wtopy zakupowej ;)

Myśle jeszcze nad jedną rzeczą, ponieważ jak wspominałem sprzęt będę chciał połączyć z konsolą oraz tv i w tej sytuacji może lepiej wybrać onkyo 607 który ma więcej wejść hdmi? Najbardziej optymalnie jest chyba połączyć jednym kablem hdmi konsole z tv a drugim amplituner z tv, dobrze myśle?

jednym hdmi do obrazu(projektor/tv) i odtwarzanie dzwięku z konsoli do amplitunera. Czyli konsole do amplitunera ,a nie jak napisałeś do tv. W onkyo 606 miałem odtwarzacz podłaczony do ampli i z ampli do projektora. A po co Ci więcej HDMI?  w modelu 606 było chyba wystarczająco.

OK, to jasna sprawa. Co ciekawe w tym zestawieniu onkyo 606+quadral quintas 5000 w zasadzie minimalnie przekraczam planowaną kwote 1 tys.. dzieki

To dobry zestaw. 1912 był udanym modelem. I pasuje dźwiękowo do tych quadrali. Jeśli sprzęt sprawny to polecam. Dobre granie.

Piotrek

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować