Skocz do zawartości

Soundbar


Spoko1989

Recommended Posts

Witam,już dwa dni jeżdżę i szukam soundbara dobrego takiego do 2000-2500 zł , w sklepach polecają mi JBL cinema SB 450, denon speakerbar dht-s514, Sony ht-xF 9000, JBL bar 3.1, te słyszałem i nie jestem wstanie wybrac.Zalezy mi na dźwięku kinowym takim przestrzennym bo ponoć jakoś  zastępują głośniki tylne jak w kinie  domowym a także na basie jak będę słuchać muzyki ,może macie jakieś inne propozycje,jakieś rady, jestem świeża krew w tym sprzęcie i nie chce wydać źle kasy ? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę bardzo, cieszę się, że mogłem pomóc uratować Ci trochę ciężko zarobionych pieniędzy :) 

poczytaj kolego forum, przejrzyj tematy, w których o sounbarach napisano wiele. Za te pieniądze można spróbować lepiej.

sounbar do słuchania muzyki, to brzmi, jak Fiat 126p do udziału w F1 - nie do tego został stworzony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, czy kino domowe, czy stereo - na to pytanie już sam musisz sobie odpowiedzieć, dogadując się samemu ze sobą, które preferencje mają u Ciebie priorytet, jakie masz w ogóle warunki etc. Jedno i drugie ma swoje plusy i minusy. Wszak nie da się kupić jednego samochodu do wyścigów i na torze i w terenie, licząc na równą rywalizację z czołówką, zarówno w jednym, jak i drugim przypadku.

Propozycji w tym budżecie masz praktycznie w co drugim temacie. Poczytaj, wyrób sobie zdanie.

8 minut temu, Spoko1989 napisał:

A jak byś miał kupić jednak soundbara to jakiego byś wybrał?  z ciekawości pytam ?

żadnego ;) szkoda by mi było pieniędzy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wkleiłeś treść z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Only 75 emoji are allowed.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Poprzedni post został zachowany.   Wyczyść edytor.

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Utwórz nowe...